Když slyšíte slovo svatba, tak všem se vybaví velkolepá událost plná lidí, šťastní budoucí manželé a zejména dlouhé bílé šaty. Ale jsou nevěsty, které chtějí recesi anebo se jim líbí něco úplně jiného a vymění bílé šaty za odvážnější kousky.

Proč musí být svatební šaty bílé?

Již od dětství mají všechny holčičky představu, že stavební šaty musí být bílé, ale snad žádná neví proč tomu tak je. Pravdou je, že nemusí. Záleží na tradicích země, v které žijete. Například jsou země, kde se preferují barevné šaty, jako třeba ve Vietnamu, kde je ve zvyku nosit červené svatební šaty, protože červené barva v tamější kultuře znamená štěstí.

U nás se naopak dávají jako vzor bílé svatební šaty a je to od doby, kdy se vdávala princezna Viktorie, protože každá žena potom na svatbě chtěla stejně zářit jako ona. Navíc bílá barva pro nás znamená čistotu a nevinnost, což se očekává i od budoucí manželky.

Dlouhé anebo krátké?

Mnoho žen si vybírá dlouhé svatební šaty a to má více důvodů. Jedním z nich je to, že bývají svatby pořádaný v kostele, kde by lidé neměli mít odhalená ramena a kolena, proto také dlouhé šaty. A dalším důvodem je to, že dlouhé šaty působí honosněji a často jsou nabírané, takže si žena v takových svatebních šatech připadá opravdu jako princezna. Ale jsou ženy, kterým se dlouhé šaty nelíbí anebo nesvědčí jejich postavě, a protože chtějí na své stavbě vypadat nádherně a podle svých představ, tak volí i krátké svatební šaty.

Paleta barev je neomezená

Přestože se u nás jako tradice bere bílá barva, tak jsou ženy, kterým tato barva jistým způsobem nepasuje, a tak si vybírají jiné barvy. Velice častá náhrada za bílou barvu jsou svatební šaty vínové barvy. Ale občas se najdou i pastelové barvy, jako je světle zelená, světle modrá anebo také meruňková. Avšak jsou ženy, které si dovolí i odvážnější svatební šaty anebo je kombinují s výraznými doplňky, jako jsou brože, mašle a různé kamínky a podobně. Ces tests ont démontré que achat Kamagra Jelly peut être assez efficace. Le niveau d’efficacité dépend de la gravité du patient, ainsi que de la cause de la dysfonction érectile en premier lieu.

Můžete si vybírat z velké škály nejen barev, ale také střihů a barva může být tak odvážná, jak se sami cítíte a jak se domluvíte s budoucím manželem, protože je to jen váš kouzelný okamžik, do kterého vám nemá kdo mluvit.

Svatební šaty sice mají být bílé, ale proč by se ženy měly omezovat tradicí? Je to váš den s velkým D a vy byste si jej měli užívat podle svých představ a oblečení v tom, co se líbí vám.