Domů Volný čas Skvělá venkovní akce si žádá zábavné atrakce. Objednejte si je

Skvělá venkovní akce si žádá zábavné atrakce. Objednejte si je

 

Po čas celých prázdnin, ale i v průběhu hezkého podzimu přichází spousta příležitostí, ke kterým chceme uspořádat párty, oslavu či akci, která bude zábavná a nezapomenutelná pro malé i velké návštěvníky. Ať už je to narozeninová oslava, teambuildingová akce pořádaná zaměstnavatelem, oslavy ke dni založení obce, města, firmy a podobně… Na každé takové události je skvělé mít dostatek zábavy a vyžití nejen pro děti, ale i dospělé. Stačí podívat se na to, co nabízí půjčovna atrakcí, a vybrat si tu nejvhodnější, která vás zaujme.

Zaměřeno na děti

Atrakce na dětské dny jsou už běžnou součástí. Nejčastějším, co můžeme vidět, jsou nafukovací atrakce. Milují je už nejmenší děti, ale potěší i ty větší. Což takhle nafukovací hrad v několika podobách, nebo ne tolik častou, avšak dětmi taktéž oblíbenou nafukovací skluzavku? Cena projekce se pohybuje kolem 5 000 Kč bez DPH do pěti hodin projekce, což je přijatelná cena za maximálně zábavné odpoledne, které dětem zajistíte. Navíc, pokud na oslavě bude mnoho dětí, skutečně nebudete litovat.

Stejně tak můžete přes pronájem atrakcí vypůjčit mnohé soutěžní atrakce. Zabaví malé i větší děti a rodiče si oddechnou na příjemných pár hodin.

Legrace a adrenalin pro dospělé

I dospěláci si mohou užít kus zábavy např. prostřednictvím adrenalinové atrakce. Oblíbená je např. maxi trampolína, která umožňuje skoky do mnoha metrů vysoko. Zkušenější nebo otrlejší mohou udělat i hezkých pár salt v pohodlných a bezpečných popruzích.

Soutěživost přináší třeba soutěžní atrakce siloměr kladivo, simulátory Formule 1, elektrická láhev podobná rodeo býkovi a mnohé další.

Objednejte i vy atrakce pro děti nebo dospělé a připravte jim maximální překvapení i zábavu. Nebudete litovat a uvidíte, že na akci, kterou jste uspořádali, budou všichni vzpomínat rádi, dlouho a velmi hezky.

 

 

Musíte si přečíst