Zdraví

Publikováno 27. Červen, 2018

0

Doba outdoorová

 

I v Krkonoších, na Šumavě i v těch nejodlehlejších chladných místech v republice jsou vnitřní krby a topná kamna vyhaslá a u ohňů sedáváme spíš venku u kytar nebo u grilování. Vnitřní sportovní prostory sice nezejí prázdnotou úplně, ale na cyklostezky a kurty se už o moc víc bruslařů, cyklistů a hráčů nevejde. Snad ještě v řekách teče zatím víc vody než vodáků, jejich náčiní a sudů s věcmi…

V ortopedických čekárnách ale bohužel taky sami nebudete a o společné téma ke konverzaci nebude jistě nouze. Sportovců, kteří právě „dojeli“ nebo „dohráli“, tam na ošetření čeká často víc, než si zdravotní personál přeje.

Naštěstí máte možnost odbornému zásahu a dobrým radám lékaře pomoci. Nasadíte-li po ošetření v souladu s traumatologem lék Wobenzym, zrychlí se tak hojení dotčených tkání, omezí bolest a zásadně omezí otoky na minimální míru a dobu. Nezřídka je užití enzymoterapie přímo jednou z lékařových osvědčených rad až naléhavých doporučení, neb dobré hojení pacienta je pacientovou radostí a lékařovou skvělou vizitkou. První dávku 7 dražé léku Wobenzym nasaďte po zákroku s prvním možným příjmem tekutin, pak pokračujte 2x denně po 7 dražé. Více na www.wobenzym.cz.

Do kondice se tak ke svému sportu můžete vrátit zásadně dřív ještě v této sezóně, v závažnějších případech vyžadujících delší léčbu či fixaci nebudete alespoň otekle úpět bolestí a budete s klidným svědomím, že jste pro zhojení udělali maximum, pozorovat cvrkot na sportovišti z předzahrádky restaurace.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Doba outdoorová, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Štítky:
Comments are closed.

Back to Top ↑