Luxusní plesové šaty a detailní zpracování účesů. Jak zařídit, aby vám to na společenských akcích dokonale slušelo? Není to tak těžké. Můžete se inspirovat třeba slavnými tvářemi, které vědí, jak se oblékat.

Jaké róby oblékají ženy, jako Angelina Jolie, Meryl Streep, Sandra Bullock a jiné? Jak to, že jsou stále tak krásné? Jednoduše se umí obléknout a mají dostatek sebevědomí. A to je vidět. Vezměte si z nich příklad, pořiďte si třeba v internetovém butiku nádherné šaty na ples a jděte protančit noc. Na sebevědomí už musíte malinko zapracovat, ale s dokonalým outfitem to rozhodně nebude problém. Zkusit můžete tentokrát třeba módní stříbrnou.

Nádhera ve stříbře

Metalické odstíny jsou žhavým trendem současnosti. Velmi oblíbená je zlatá a také stříbrná. Ta je chladivá, osvěžující a malinko decentnější než zlatá. Ve stříbrné se nosí takřka cokoliv. Mohou to být topy, doplňky i nádherné šaty na ples.

Stříbrná je slavnostní a elegantní barva. Jen jeden kousek nebo zajímavý doplněk dokáže celý váš vzhled v mžiku dostat do zcela jiných dimenzí. Nebojte se experimentů. Nezůstávejte jen u bižuterie a doplňků, ale zkuste i jiné oblečení. Hezký svetřík nebo krásné šaty, kterými oslníte své okolí. Někdy může být stříbrná světlá a zářivá, jindy temnější šedá smírným stříbrným odleskem. Stříbrné mohou být i boty, náušnice nebo kabelka. Je jen na vás, jaký kousek si zvolíte.

Nemusíte se bát, že nenajdete žádné vhodné kombinace. Metalické odstíny a s nimi i stříbrná se dají kombinovat v podstatě s jakoukoli barvou. Tak se rychle vydejte na nákupy a pořiďte si nějaký takový kousek do své sbírky.