Domů Móda Oblečení Jaké věci by vám v šatníku rozhodně neměly chybět?

Jaké věci by vám v šatníku rozhodně neměly chybět?

Snad každá žena se někdy dostala do situace, kdy koukala do skříně plné oblečení, ale zároveň neměla co na sebe. Tento nepříjemný problém často dokážou vyřešit základní kousky věcí, které se mezi sebou dají libovolně kombinovat. S jejich pomocí dokážete vykouzlit mnoho módních kreací a budete stále za hvězdu. A bez čeho se tedy neobjedete?

Mikina na zimní měsíce

V zimě by v šatníku neměla chybět pořádná fleece mikina. Speciální materiál je navržen tak, aby udržel tělo v teple, ale zároveň pomohl odvádět přebytečnou vlhkost. Jednoduché a stylové provedení umožňuje nosit fleece mikinu téměř kdekoliv. Je vhodná jak na sportování, tak jako běžná vrstva oblečení do práce, do školy a podobně. Mikina je příjemně hebká, a jakmile si na ní jednou zvyknete, nebudete ji chtít dát z ruky.

Tílka pro každé roční období

Důležitá je i spodní vrstva oblečení, která se dotýká kůže. Dámská tílka jsou navíc vhodná pro různé módní kombinace. Vrstvení jednotlivých barev dokáže vytvořit zajímavé kombinace a velmi stylový efekt. Při výběru tílka sledujte použitý materiál. Ten by měl být kvalitní a v ideálním případě by tílko mělo být tvořeno z větší části bavlnou. Pánská tílka využijete nejen v zimě, ale i v létě, kdy se dají nosit samotná. Základ tvoří černá a bílá barva. K tomu přidejte několik dalších barev a máte vystaráno na spoustu libovolných kombinací. Už je konec výmluvám, že nemáte co na sebe.

Vsaďte na barvy

Pokud máte v šatníku černé a bílé tílko i tričko, jsou to základy, na kterých půjde skvěle stavět. Trochu to ale oživte i jinými barvami. Veselé odstíny propůjčí vašemu stylu trochu života a dodají vám zcela jiný vzhled. Nebojte se experimentovat a zjistěte, jaká barva vám sluší nejvíce. Jistě i vaše okolí si všimne, že jste více rozzáření a vypadáte mnohem veselejší. A když si navíc vyberete oblečení z kvalitního materiálu, budete se jistě cítit skvěle.

Musíte si přečíst