Domů Domácnost Překvapte svého partnera hezkými doplňky do auta

Překvapte svého partnera hezkými doplňky do auta

Většina mužů, ale i žen, chce mít vůz čistý, v pořádku, aby se za něj nemuseli stydět, když zastaví někde, kde jej vidí známí lidé, nebo pro případ, že by měli někoho známého včetně rodiny vézt. Mít pořádek v autě by mělo být samozřejmostí. Jenomže někdy nám stav vozu může komplikovat špatné nebo chybějící vybavení. Tak třeba staré a děravé autopotahy nenapravíte žádným uklízením. Jednoduše jsou ošklivé a hotovo.

Aby vůz vevnitř vypadal hezky

Jako první, co vám většinou „udeří“ do očí, když pohlédnete do vozu, jsou autopotahy. Ošklivé, prošoupané, propálené, poseté skvrnami, jež nejdou vyčistit pokazí dojem interiéru, byť by byl do puntíku čistý. Nové autopotahy dovedou se vzhledem vozu doslova kouzlo.

Koupit správný typ pro váš vůz je naprosto jednoduché. Vyrábí se buď univerzální autopotahy pro více vozů, anebo budete vybírat podle typu vašeho auta. Např. na stránkách vtvauto.cz najdete autopotahy právě podle názvu vozu. Najdete tu potahy v hezkých pestrých barvách, které vašemu autu dodají šmrnc. Jde o tzv. trikové autopotahy, které jsou cool a nestárnoucí.

Pořádek i na podlaze

Stejně důležité je udržovat pořádek na podlaze, i tam je hned vidět špínu. Snadno můžeme podlahu ušpinit kdykoli během roku, když prší, na podzim a v zimě je to ještě horší. Gumové autokoberce vás zbaví zdlouhavého čištění podlahy. Jednoduše je vysypete, vytřete a máte uklizeno. To, které jsou vhodné pro váš vůz, vyberete jednoduše podle typu automobilu. Tedy např. autokoberce pro Ford Galaxy. Jsou vyrobeny z kvalitní gumy, která nepáchne, je odolná vůči velmi vysokým i nízkým teplotám, tvar koberce dokonale „sedne“ na podlahu kde má, nekloužou po podlaze a mají luxusní 3D design.

Stejně tak si můžete na vtvauto.cz koupit vany do kufru, také skvělá věc. Anebo autoplachty, ofuky oken, kryty nárazníku, zimní clony a mnohé jiné. Navštivte je a podívejte se, co vše může váš vůz zkrášlit a zlepšit mu funkčnost. Váš muž nebo vy budete při užívání vozu mnohem spokojenější.

Musíte si přečíst