Domů Domácnost Potřebujete řezbářské, kuchyňské, outdoorové či jiné nože?

Potřebujete řezbářské, kuchyňské, outdoorové či jiné nože?

Mít kvalitní nůž by měl každý z nás. Ženy je potřebují v domácnosti při vaření, muži při práci venku nebo při výletech do lesa, kempování atd. Proto jsou nože vyráběny s různým záměrem, jeden od druhého se může velmi lišit. Víte, kde koupit jakýkoli nůž, aby byl kvalitní a vy jste jej nemuseli reklamovat, nebo po pár dnech vyhazovat?

Řezbářský nůž pro kutily

Je váš manžel zdatný kutil a snaží se vyřezat sošky, náčiní, dekorativní předměty do altánku na zahradě…? Nebo se váš syn, bratr či kamarád učí za řezbáře či jím už je, a vy mu chcete udělat radost nožem? Spolehlivé, kvalitní, a přitom cenově dostupné řezbářské nože najdete na stránkách kniland.cz.

Nezapomínejte na sebe

Ať chceme nebo ne, v kuchyni musíme trávit několik hodin týdně. Někdo vaří jen o víkendech, jiný celý týden. A čím častěji vaříme, tím větší nárok máme na kvalitní nože. I co se týče kuchyňských nožů nakoupíte je v e-shopu kniland.cz ve skvělé kvalitě. Už se vám nestane, že nebudete moct ukrojit kus prorostlého masa, nebo že se vám chléb při krájení potrhá.

Udělejte radost švýcarským nožem

Pamatujete si z mládí, když začaly švýcarské nože „frčet“? Kdo měl jeden model, ten byl frajer. A platí to stále. Švýcarské nože si drží svoji kvalitu, hezký design a jsou naprosto praktické. Mohou být jednoduché, nebo mít mnoho funkcí, jako třeba nůžky, pilník, otvírák konzerv, lahví, pilku… Z mnoha barevných variant i materiálů rukojeti si určitě vyberete, a můžete potěšit nejen kluky, ale i holky, které rády chodí do přírody, opékat, stanovat…

Nůž je občas nutné nabrousit

Aby vám nože sloužily, jak mají, je důležité používat brusné kameny. Mohou být naprosto jednoduché, nebo budou tvořeny z dvou druhů kamenů. K nabroušení nože jsou naprosto dostačující i obyčejnější typy brusných kamenů. Nemusíte utrácet majlant.

Investujte do kvalitního nože. Pro náctileté to může být dárek, na který nezapomenou, pro kamarádku, ženu, maminku nebo třeba syna kuchtíka to může být motivace k tomu, aby více vařili, protože jim půjde práce konečně od ruky.

Musíte si přečíst