Ztratily jste se v moderní erotice? To se dnes stane velice snadno. Vývoj jde totiž obrovskou rychlostí kupředu i v této oblasti. Technologie doslova vtrhly i do intimní sféry. A nejen technologie. Erotické pomůcky dnes „fušují“ i do péče o zdraví, moderní sexuální hračky jsou chytré a mají moderní design. Nevyznáte se v nich? Nevadí! Víme, kde najdete recenze pomůcek, jež rozhodně stojí za to zařadit do svého sexuálního života.

Vibrátory, které už téměř nepoznáte

Ty z nás, které jsme si posledních několik let vystačily se starým dobrým „růžovým“ vibrátorem v podobě napodobeniny penisu, budeme při výběru nového velice překvapeny. Jde o skutečný skok do nového tisíciletí. Vibrátory změnily svůj design i tvar, jiné jsou materiály, barvy, kouzlit dokážou se sílou vibrací, s různými funkcemi, mají speciální ovládaní a mnohdy už do nich nepotřebujete klasické baterky, protože obsahují nabíjecí akumulátory. Řada z nich je vodotěsných, takže umožňují i erotické hrátky ve vaně.

TIP: Podívejte se na nejlepší vibrátory dneška. I takové existují nejlepší ženské vibrátory.

Partnerské vibrátory jsou hitem

Převratných novinek v erotice najdete nesčetně. Jednou z nich jsou partnerské vibrátory, mezi kterými vyniká We-Vibe. Test We-Vibe 4 najdete i na stránkách magazínu Lascivni.cz. Je to skutečný partner do trojky, kde nebude muset nikdo žárlit. Přitom o lepší erotické zážitky se dokáže postarat, jak pokud jde o nás ženy, tak i o muže. Stačí, když jej partnerovi na chviličku zapůjčíme. Vibrátor má elegantní a užitečný tvar. Je z velice příjemného lékařského silikonu. Protože je vodotěsný, stane se vašim pravidelným společníkem i ve vaně. Vyhrát se s ním můžeme samy, ale jelikož jde o partnerský vibrátor, ve dvojce je s ním ještě větší legrace a nabídne mnohem lepší sexuální zážitek. Dejte si We-Vibe do kalhotek a partnerovi půjčte dálkové ovládání. A uvidíte, co se bude dít.

Když jste singles

Stále více žen zůstává věrná svému singles životu. Partnera potřebujeme ke svému životu pořád méně. Jsme nezávislé, pokud jde o finance, bydlení a díky erotickým pomůckám i co se týče sexu. Vibrátor místo přítele? Orgasmus si dopřejeme kdy chceme, klidně si jich užijeme několik po sobě. A když se nám nechce, tak prostě spíme. Svět se prostě mění, i pokud jde o erotiku. Ne že by se z našeho života vytrácela. Určitě ne. Pouze se už kvůli sexu nevrháme do neperspektivních a mnohdy i do nebezpečných vztahů. A na toho pravého, který by mohl být otcem našich dětí, si klidně počkáme několik let.

Konec vibrátorů ve tvaru penisu a kompatibilita s mobilem

Zamilovaly jsme si vibrátory, které vypadají jako designové hračky. Ty ve tvaru penisu už jsou pasé. Chceme, aby si rozuměly s naším mobilním telefonem. Inovace pro orgasmy je tady a stačí se podívat, která skutečně stojí za to. Patnáctičlenná redakce magazínu o sexu Lascivni.cz už od roku 2010 dává dohromady fundované recenze, které představují ty nejlepší pomůcky pro dospělé. Vše s vlastními fotografiemi a návodnými videi. Recenze v magazínu Lascivni.cz pomáhají řešit naše problémy se sexem, ale rovněž nám představují novinky, které jsou ideální jako dárek pro partnera, kamarádku či třeba jako svatební dar. Nebo ty, kterými se rozhodnete okořenit svůj vlastní erotický život.