Zlákala vás vůně dálek a chcete si udělat menší pauzu? V práci si vezměte dovolenou, sjednejte si letenky a užijte si zasloužený odpočinek. Domů se vrátíte plní sil a o vaše auto, která zatím ponecháte na parkovišti na letišti, bude dobře postaráno.

Parkování na letišti není nic složitého

Parkování na letišti Praha není nic složitého. S autem přijedete na pražské letiště, zaparkujete, odevzdáte klíčky na daném místě a odejdete ke svému terminálu. Zaměstnanci parkoviště váš vůz přeparkují na bezpečné parkovací místo a během doby, kterou vy budete trávit odpočinkem a celodenním nicneděláním, budou na vaše auto dohlížet.

Kolik za parkování na letišti zaplatíte?

Aspektem, který vás jistě zajímá, je finanční stránka věci. Kolik za parkování zaplatíte? Jak vůbec probíhá cenotvorba parkovného na letišti? Odpověď je velmi snadná: ceny za parkování se určují dle vytíženosti parkoviště. Mimo hlavní letní sezónu je tedy větší pravděpodobnost, že na parkovném ušetříte.

Je parkování na letišti bezpečné?

Přemýšlíte nad tím, zda je parkování na letišti v Praze bezpečné? Ano, je. Nejenom, že váš automobil bude v době vaší nepřítomnosti pod dohledem. Máte-li zájem o jeho údržbu, je možné si sjednat také jeho úklid a dezinfekci, zatímco vy budete pryč. V takovém případě zaměstnanci parkoviště vaše auto omyjí zvenčí, vyčistí zevnitř a na závěr také vydezinfikují. Cesta domů z letiště do reality pro vás tak bude o to příjemnější.

Zapomeňte na dojíždění na letiště autobusem a vláčením zavazadel městskou hromadnou dopravou. Doma si vše pohodlně naskládejte do auta, na letišti svůj vůz odevzdejte do spolehlivé péče zaměstnanců parkoviště na letišti a užijte si klidnou dovolenou. Po vašem návratu pro vás bude váš automobil připraven a vy tak budete moci vyrazit rovnou domů.