Domů Móda Oblečení Oblékejte se barevně a zvedejte si tak i v zimě náladu

Oblékejte se barevně a zvedejte si tak i v zimě náladu
Všimli jste si někdy, že během studených a deštivých měsíců se zdaleka neoblékáme tak vesele, barevně a pestře, jako např. v průběhu jara a léta? Přitom i oblečení má velký vliv na naši náladu a budeme-li se oblékat do zářivých barev, naše nálada bude lepší. A nejen naše, pozvednete ji i těm, kdo vás potkají, nebo kdo ve vaší blízkosti pracují či studují.

Vrhněte se po růžové a žluté

Velmi krásnými a skutečně energii dodávajícími barvami jsou růžová a žlutá. Není ale myšlena jejich jemná podoba, aby barvy působily, musí být syté a jasné. I když je letošní barvou jemná růžová, tu si nechte na jaro či léto a teď se oblékněte po její „sestře“ s větší důrazností.

To se týče i žluté barvy. Jasná žlutá vás oživí a to nejen v případě, že si v této barvě pořídíte tričko, ale volit můžete i svetr, kalhoty, nebo šátek či šálu.

Obrázky, kam se podíváte

Velmi hezky vypadá i oblečení potištěné obrázky. Jestliže si koupíte např. ležérní mikinu s potiskem kytek, nebo postaviček, zvířátek… budete působit skutečně vesele. Nebojte se kombinovat styly, např. k mikině si oblékněte elegantnější sukni, nebo třeba elegantní kalhoty. Nebudete působit usedle a zaujmete.

Obrázky mohou oživit jakékoli vše oblečení, na čepici vyniknou i odznáčky, placky, stejně jako na kabelce nebo batohu.

Barevnost i v doplňcích

Nezapomínejte také na své líčení a šperky. Velmi hezky bude působit prsten s barevnou smaltovanou hlavní částí, pestrý náramek, nebo třeba brož. Brož si snadno vyrobíte i sami doma např. ze starých pet flašek, spoustu návodů najdete na internetu. Nalakujte si nehty, vsaďte na pestrost a nebojte se nalakovat každý nehet jiným lakem. Vaší fantazii se meze nekladou.

Díky barvám se vám bude žít lépe a radostněji. Nebuďte šedou myškou a využijte jejich sílu a moc.

 
Musíte si přečíst