Domů Móda Meme tričko - vtipný dárek, který boří mýty

Meme tričko – vtipný dárek, který boří mýty
Meme jsou fenoménem dnešní doby a šíří se napříč internetem rychleji než leckterý virus. Jednoduché kresbičky s jasným cílem vyjádřit stručně a beze slov vaše pocity. Meme jsou nástupcem klasického smajlíka jen s tím rozdílem, že v případě meme vás pravděpodobně dorazí vtipný text. Základem je jasná, stručná a lechce pochopitelná myšlenka nebo příběh, který každý pochopí.

Meme sice odstartovaly na internetu, ale velmi rychle vystoupily z počítače a už je nenajdete jen na facebooku nebo jiných sociálních sítích, ale obsadily přední místa na tričkách nebo mikinách. Bez zbytečných řečí tak můžete kolemjdoucím dát jasně najevo své momentální rozpoložení.

A pokud má někdo z vašich blízkých narozeniny a přemýšlíte, čím mu uděláte radost, podívejte se na internet, kde určitě najdete tričko s meme motivem, které podle vás nejlépe oslavence vystihuje.

Meme má i své celebrity. Oblíbeným terčem meme autorů je populární čínský basketbalista NBA Yao Ming nebo dnes už legendární Mr. Bean, který toho sice moc nenamluví, ale jeho mimické svaly mluví za vše. Politickou meme scénu bravurně a se ctí sobě vlastní nezastupuje nikdo jiný než samotný Barac Obama. Fanoušci sitcomů určitě v meme snadno rozpoznají Barney Stinson – hrdinku seriálu Jak jsem potkal vaši matku.

Nemusíte však spoléhat na kreativitu jiných a nosit na tričku meme celebrity, ale klidně si můžete vyrobit vlastní meme. Vyrobit meme není nic složitého, stačí vám k tomu jednoduchý grafický edtitor, kde buď obrázek nakreslíte nebo upravíte třeba rodinnou fotografii. Pak stačí připojit nějakou vtipnou myšlenku  a kdo ví, třeba bude příští meme celebritou váš šéf, který to na firemním večírku kapánek přepískl s alkoholem.

A pak už opravdu stačí zajít do dobrého grafického studia, vybrat správnou velikost a barvu trička a originální dárek vystihující osobnost obdarovaného je na světě. Meme trička tak zboří mýtus o tom, že život je třeba brát vážně. Nebojte se vybočit z řady a dejte světu jasně najevo, že máte smysl pro humor a umíte si udělat legraci nejen z aktuálního dění, ale také sami ze sebe, eventuelně i z vlastního šéfa. Jen dávejte pozor, abyste to s meme myšlenkou nepřepískli, protože odpovědnost půjde na vaše triko.

Máte zájem o Meme tričko? Prohlédněte si nabídku Meme triček.
Předchozí článekMeme boom
Další článekLuxusní hodinky

Musíte si přečíst