Zvládáte rodinu, práci a ještě vlastní koníčky? Přesně pro vás je určen Mammadiář 2021. Je vytvořen speciálně pro akční ženy a obsahuje spoustu vychytávek, které se hodí. Pomůže vám udržet přehled nad povinnostmi i radostmi, naplánovat osobní život i pracovní aktivity.

Ačkoliv je dnes možné si všechno zapisovat do telefonu či počítače, spousta žen nedá dopustit na klasický papírový diář. Je tak trochu i jejich módním doplňkem, proto samozřejmě musí vypadat stylově. Nosí ho s sebou v kabelce a pečlivě si do něj zapisují veškeré schůzky. Toužíte také po takovém?

Vyberte si design podle svého vkusu

Mammadiář je každoročně dostupný v několika variantách, pro rok 2021 byly zvoleny přírodní botanické motivy květin a rostlin. Můžete si však vybrat z různých barevných provedení desek. Stylově vypadá i uvnitř, vnitřní vzhled však ovlivníte i vy – tím, co si do diáře zapíšete, nakreslíte, nalepíte apod. Fantazii se meze nekladou.

Rozměry Mammadiáře jsou 16 × 16 cm, má dost místa na poznámky, takže se dá používat i jako stručnější deník. Prostě a jednoduše vám nechává prostor pro kreativitu.

Náš tip: Začala jste se šitím a sháníte kvalitní materiál? Velice kvalitní teplákovina metráž je k dostání například v obchodě www.snovelatky.cz.

Diář má spoustu vychytávek pro maminky

Mammadiář je klasický roční diář s přehledným kalendářem na celý rok, má vždy čtvrtletí na celou stránku. Pokud máte děti školou povinné, potěší vás speciální školní stránka pro záznam důležitých informací týkajících se dětí, možnost napsat si rozvrh hodin a kroužků na celý rok. Pro děti chodící do školky se dá školní stránka využít jako školková. Pomocí diáře také naplánujete dárky pro vaše nejbližší, nezapomenete na žádné narozeniny ani svátky. Do praktické kapsy si dáte, co potřebujete nosit u sebe. A k tomu všemu vás diář celý rok provází citáty a vtipnými tipy, jak ustát další těžký rok ve zdraví, lásce a s humorem.

Mammadiář prodává například Kouzelné hračkářství Praha na svém e-shopu. Neváhejte a objednejte si ho třeba pod stromeček.