Domů Volný čas Malování podle čísel zabaví děti i dospělé

Malování podle čísel zabaví děti i dospělé

Milují vaše děti omalovánky? Pokud už jsou trochu starší, je možné přejít na vyšší level. Místo pastelek či fixů jim do ruky dejte štětec a akrylové barvy. S omalovánkami, které se vymalovávají barvami, děti vytvoří doslova umělecká díla, která se nebudete stydět vystavit v obývacím pokoji.

Práce se štětcem a barvami je náročnější, proto není vhodná pro úplně malé děti. Hodně také záleží na tom, jaký motiv vlastně vyberete. Existují totiž jednodušší i opravdu náročné obrazy.

Nechte děti malovat podle čísel

Malování podle čísel, tedy vymalovávání políček předtištěných na plátně, je v posledních letech velmi populární i mezi dospělými. Mohlo by se zdát, že jde o jednoduchou zábavu, avšak opak je pravdou. Čím více barev musíte střídat, čím více je políček a čím jsou menší, tím náročnější úkol je. Vymalovávání chce trpělivost, výsledky ale stojí za to. I ten, komu nebylo shora dáno nadání na kreslení, dokáže zhotovit díla hodná světově proslulých malířů. Ostatně můžete si na ně přímo zahrát. Stačí si pořídit nějaký předtištěný obraz od Picassa.

Koupíte sadu se vším všudy

Co na malování podle čísel potřebujete? Nákupem sady maluj podle čísel získáte vše potřebné. V balení je vybarvený vzor, předtištěné plátno, akrylové barvy i štětce. V balení bývají dokonce háčky pro uchycení na zeď. Doma se hodí jen mít nějakou velkou podložku. Případně stačí volná plocha na stole, na kterou dáte ubrus, aby se stůl neumazal.

Nakreslit lze i vlastní fotografii

Sada na malování podle čísel je velmi pěkným dárkem a stejně dobrý dárek může být i hotový obraz. Ještě větší radost může udělat obraz namalovaný podle fotografie. I tohle díky malování podle čísel zvládnete, protože firmy jsou schopné zhotovit šablonu přímo podle vaší fotky. Bližší informace získáte na Malujsi.cz, kde mají dost velký výběr různých motivů obrazů.

Musíte si přečíst