Domů Hubnutí Liposukce

Liposukce
Metoda pro odstranění nadbytečného tuku se v plastické chirurgii odborně nazývá liposukce. Tato metoda se ve zdravotnictví používá od roku 1982 odkdy si získává stále velké množství nejen žen, ale i mužů, kteří projevují zájem o odstranění tuku.

Možná si i vy položíte stejnou otázku, jakou jsem si položila já, proč celulitida vzniká? Důvod je jednoduchý. Tukové buňky se během života lidského jedince nerozmnožují, čili jejich počet je neměnný. Může se však měnit jejich velikost, což se projevuje jako přibírání či hubnutí. Pokud člověk přibere, buňky se zvětší a stále rostou. Liposukce není lék, ani řešení, jak se zbavit špatných stravovacích návyků. Je to metoda, která je určena pro lidi, kteří se snaží vydat co největší fyzickou aktivitu (pravidelně cvičí, pohybují se, ….) ale nedaří se jim zbavit nadbytečných kilogramů a zároveň nadbytečného tuku.

Třeba si uvědomit, že odsátí tuku – liposukce je zásah do organismu, po kterém zůstane na kůži malá jizvička po vpichu. Množství tuku, které lze odstát určí předem lékař. Definitivní efekt se projeví až po několika měsících. Při liposukci třeba myslet i na věk žadatele, protože kůže mladšího člověka se zregeneruje rychleji než kůže starší člověka.

Zdroj obrázku: www.prochirurgia.sk
Předchozí článekJedině skleník z polykarbonátu
Další článekPěstujeme citrusy

Musíte si přečíst