Domů Hubnutí Osobní trenér zatočí s vaší nadváhou

Osobní trenér zatočí s vaší nadváhou
Stránky bulvárních deníků plní zprávy o tom, jak některá ze celebrit zhubla pod vedením osobního trenéra. Dopřejte si také trochu luxusu a hubněte po vzoru slavných pod vedením zkušeného odborníka.

Možná si říkáte, že jsou to vyhozené peníze a osobní trenér je k ničemu, ale opak je pravdou. Osobní trenér vás naučí správně cvičit a vaše snaha bude mít maximální efekt a navíc získáte jistotu, že si neublížíte nesprávným provedením cviku.

Vyzkoušejte TRX posilovací systém. Cviky pro začátečníky i pokročilé.

Osobní trenér je člověk, který se vám bude věnovat a pomůže vám nejen se cvičením, ale také s výživou a celou změnou životního stylu. Je tak větší pravděpodobnost, že vám nová vysněná váha zůstane  a vyvarujete se opětovnému přibírání.

Hodiny s osobním cvičením využijete maximálně. Osobní trenér vás nenechá se poflakovat, sestaví vám cvičební plán přímo na míru a dá vám pořádně do těla.  Výsledky vašeho snažení se tak dostaví dřív, než by jste čekali.  Trenér bude dohlížet na to, aby jste cvičili pravidelně. Je tak menší riziko, že se po pár lekcích vzdáte.

Co vás čeká na první schůzce s trenérem?

Na prvím setkání si vás váš nový osobní trenér pořádně proklepne. Zeptá se na vaše zkušenosti se cvičením, důvody rozhodnutí, stravovací režim a zdravotní stav. Na první konzultaci vás pravděpodobně zváží, změří a zjistí poměr tělesného tuku v těle. Pravděpodobně vás čekají také fyzické testy, aby měl  trenér představu o vaší současné kondici. Na základě získaných onformací vám sestaví cvičební pogram a stravovací plán, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům.

Podle čeho osobního trenéra vybírat?

Po svém osobním trenérovi se můžete podívat na internetu nebo se zeptejte známých, jestli někoho neznají.  Poptat se můžete rovnou ve fitness centru, kam chcete chodit. V každém pořádném centru jsou zkušení lidé, kteří vám s vašimi plány rádi pomohou.

Při výběru myslete na to, že s trenérem budete trávit poměrně hodně času, proto jsou důležité vzájemné sympatie.

Důležité jsou také zkušenosti. Na první schůzce se ptejte na kvalifikaci, kterou trenér má. Zajímejte se o to, jaké kurzy má za sebou. Dobrý trenér musí ovládat zdravovědu a anatomii lidského těla. Kvalifikovaný osobní trenér by měl mít schopnost empatie a musí být dobrým psychologem. Máte-li příležitost, zeptejte se ostatních klientů na jejich zkušenosti s trenérem.

Osobní trenér není zrovna levnou záležitostí, ale určitě je to investice, která se vyplatí. Vynaložené prostředky se vám brzy vrátí v podobě vyššího sebevědomí a lepší kondičky.

Zdroj obrázku: www.sxc.hu
Musíte si přečíst