Domů Ostatní Květina potěší každého. Muže i ženy všech věkových generací

Květina potěší každého. Muže i ženy všech věkových generací

Důvodem, proč své blízké obdarovat květinou, nebo ještě lépe kyticí, nemusí být jen nezadržitelně se blížící Den matek. Potěšit můžete kohokoliv kdykoliv.

Květiny jsme zvyklí obdarovávat u příležitosti nějaké události – výročí, narozenin, svátku, Valentýna, někdejšího mezinárodního dne žen či blížícího se dne matek. Uvažovali jste ale někdy o tom darovat někomu květinu jen tak?

Květina tiší i konejší

Možná, když jste byli zamilovaní, tak jste své vyvolené nechali poslat kytici s nějakým tím veršíkem. Pak ale zamilovanost vyprchala a s ní ubylo i květů. A není to škoda? Květina má totiž velkou moc. Těší, uklidňuje, konejší a udobřuje. No schválně, kolikrát jste si, milí pánové, právě květinou snažili udobřit svou polovičku po nepříjemné hádce? A zabralo to? Tipujeme, že ano.

Jakou květinu darovat?

Samozřejmě se neomezujte jen na jednu květinu, i když i ta dokáže zázraky. Hotové divy pak čekejte od celé kytice. A že si nevíte rady s její volbou? Pomocnou ruku vám v tomto smyslu podávají stránky kup-kytici.cz, která nabídkou inspirativních a originálních kytic přímo překypuje. Jejich vazby jsou přímo uměleckými díly. Stránky jsou přitom koncipované i pro absolutní amatéry. Jednotlivé sekce jsou rozdělené i podle příležitostí, ke kterým kytici chcete darovat.

Vzdálenost není problém

Jednu kytici totiž podarujete z čisté lásky, jinou zvolíte jako formu poděkování či formu omluvy, jiná patří k narozeninám a další k výročí. Dělí vás a obdarovaného či obdarovanou několik set kilometrů a vy mu či jí nemáte čas doručit osobně? Nevadí, využijte služby rozvoz květin nebo doručení květin. Na kup-kytici.cz navíc neexistují žádná místopisná omezení, květiny rozvážejí po celé České republice. Jste z Prahy a lásku máte v Brně? Žádný problém. Pro květiny online vzdálenost není problém.

 

Musíte si přečíst