Domů Domácnost Jedlé nádobí je ideální na každou party

Jedlé nádobí je ideální na každou party

Většina z nás má zahradní rodinné party ve velké oblibě. A nejen ty. Party nás udržují v dění společnosti, známých, kolegů, kamarádů, rodiny. A také se na povedené party výborně seznamuje s novými lidmi. Jenomže… Při takových akcích je potřeba spousta kelímků, talířků, příborů, lžiček a dalšího nádobí. Mnozí jsme si zvykli pořizovat domů i do společností plastové nádobí, abychom to klasické nemuseli mýt. Ale ouha, naše planeta se pod tíhou odpadů čím dál víc „prohýbá“, a proto je načase udělat změnu. Restaurace již začaly. A na řadu přicházíme my, domácnosti.

Proč jednorázové plastové nádobí

Abychom ulevili „matičce Zemi“, je potřeba udělat něco víc, než „jen“ třídit odpadky, šetřit energie, omezit používání aut, klimatizací a podobně. Tak, jako už dávno používáme bezobalové obchody a nakupujeme do sklenic, svých pytlíků, láhví, stejně šetrné je jedlé nádobí. Poté, co pokrm sníte, můžete směle sníst i nádobí. Anebo jej můžete uvařit či odnést na kompost, kde se rychle rozloží a nezbude z něj nic, co by Zemi škodilo.

Výborné a dostatečně odolné

Zajímá vás, z čeho že je toto jednorázové jedlé nádobí vyrobeno? Záleží, do kterého zakousnete. Kupříkladu jedlá brčka jsou jako velké makarony, těstoviny, které vydrží v nápoji asi hodinu, a poté si je můžete sníst, uvařit nebo je zkompostovat.

Podíváme-li se na jedlé kelímky, zjistíme, že jsou 100 % přírodní, neobsahují umělá barviva ani umělé cukry, nemají živočišné složky, což ocení především vegani. Nápoj udrží až dvanáct hodin.

No a při zkoumání jedlých lžiček přijdeme na to, že jsou vyrobeny ze směsi cereálních mouček a doplněny o koření nebo kakaový prášek. Stabilní vydrží cca půl hodiny, poté je doporučeno je sníst.

Podobně je to i s dalším jedlým nádobím. U všeho budete mít dostatek času jídlo sníst a nápoj vypít. Přestože je chutné, neochucuje pokrmy, které z něj či s ním jíte. Na party využijete jedlé nádobí výhodný sady, s nimiž výhodně vyzkoušíte a ochutnáte různé typy jedlého nádobí.

Nezbývá než vybrat si jednorázové jedlé nádobí, které upotřebíte na nejbližší party. Uvidíte, že budete zajímaví, cool, překvapíte a potěšíte své hosty. Mnohé také inspirujete k tomu, aby začali jedlé nádobí používat také.

Musíte si přečíst