Jsou vaše vlasy vlnité, kudrnaté, neposedné, nebo nerovné a vy byste je ráda narovnala? Rovnání vlasů je namáhavé a zabere spousty času. Jak narovnat vlasy, aby byl efekt co nejdelší a na vašich vlasech nebyla ani známka po vlně?

V první řadě se vlasy dají vyžehlit žehličkou do rovna, kdy se doporučuje před samotným žehlením použít speciální přípravky na vyrovnání vlasů. Žehlička však vašim vlasům moc nepřidá, proto se jí nedoporučuje používat příliš často. Aby vaše vlasy neztratili na kvalitě, používejte kvalitní vlasové přípravky a střídejte vlasy rovné s účesem vlnitým.

Jak narovnat vlasy pomocí fénu? I to je možné. Potřebujete však spíš než klasický fén kulmofén, díky kterému vlasy natáhnete. Efekt však není tak účinný, jako když vlasy rovnáte žehličkou. Nicméně vyrovnat vlasy kulmofénem taktéž jde.

Na trhu jsou k dostání přípravky, které vaše vyrovnání dokonale zjednoduší. Tyto přípravky by tedy ve vaší koupelně rozhodně neměli chybět. Jejich účinky jistě oceníte. Nechte si je doporučit v kadeřnictví, nebo si pročtěte rady od uživatelek.

Velice účinnou metodou narovnání vlasů je brazilský keratin, který vaše vlasy narovná na několik měsíců a vás neohrozí ani déšť, ani vlhkost, ani voda. Vaše vlasy budou dokonale rovné a nikdo ani nepozná, že byli někdy vlnité, či dokonce kudrnaté.

Brazilský keratin je malý zázrak, který pokud chcete mít vlasy rovné za všech situacích, byste rozhodně měla vyzkoušet. Aplikace brazilského keratinu není nikterak těžká, pokud si doma dokážete obarvit vlasy, zvládnete i aplikaci brazilského keratinu. Pokud se na to necítíte, nechte aplikaci na odborníkovi.