Domů Ostatní Hledáte rychlou půjčku?

Hledáte rychlou půjčku?
Mnoho z Vás určitě rádo nakupuje a investuje své těžce zarobené peníze. Někdy se ovšem, třeba těsně před výplatným termínem stane, že urychleně potřebujete peníze, které však v té chvíli zrovna na účtu jednoduše nejsou. Co se pak dá  dělat v takovémhle případě? Na krátkodobou půjčkou v klasické komerční bance zapomeňte, pokud tedy nechcete splácet vysoký úrok. Řešení je snadné…

A tímto řešením je finská půjčka! Že jste tenhle pojem možná ještě neslyšeli? Nevadí, nemáte se za co stydět, protože se na našem i slovenském trhu ještě jedná o relativně nový pojem. Finské půjčky jsou však v Evropě i ve světe všeobecně rozšířené, což jim rozhodně dodává dobré jmění a důvěryhodnost. Finové jsou přeci známí jako pedantní a čestní národ, proč by tedy vymýšleli něco špatně a kazili si velmi dobrou pověst?

Přesně tak, Finové se nenechali zahanbit a jejich finské půjčky jsou již populární také v České republice. Jejich provozovatelem je na českém i slovenském trhu společnost Ferratum, která hlásí na trh kromě nových typů produktů a půjček také další zajímavou novinku – od listopadu 2013 bude v Čechách působit jako oficiální banková instituce, jelikož k tomu získala opravňující licenci!

Jednoduše se dá finská půjčka charakterizovat jako v první řade rychlá půjčka a následně i také jako půjčka bez poplatku. Doslovně se tyto půjčky samozřejmě úplně zadarmo nenabízejí, konečný výslední efekt velmi výhodné a rychlé půjčky se však jeví tak, jako kdyby tyhle půjčky skutečně zadarmo byli. Prostřednictvím společnosti Ferratum si můžete půjčit třeba 2700 českých korun na sedmnáct dní, nebo třeba pět stovek až deset tisíc korun na dobu sedmi až čtyřiceti pěti dnů. Variabilita půjček je skutečně široká, takže pravidelně zajímá mnoho spokojených zákazníků, využívajících finské půjčky. Chcete se k nim zařadit i Vy? Tak neváhejte, a změňte svůj život s Ferratum!

 
Musíte si přečíst