Domů Hubnutí Zelený čaj pomůže zhubnout

Zelený čaj pomůže zhubnout
O blahodárných účincích zeleného čaje na lidské zdraví už byly popsány stovky stran. Ne všichni však ví, že zelený čaj je výborný pomocník v boji s nadbytečnými kilogramy.

K tomu, aby vaše snaha zhubnout nebyla zbytečná stačí, když do svého každodenního života zařadíte několik šálků zeleného čaje. Hlavním přínosem zeleného čaje při hubnutí je jeho schopnost snížit vstřebávání cukrů. Pomalé vstřebávání cukrů do krve brání náhlým výkyvům hladiny inzulínu v krvi, tuky se lépe spalují a méně se ukládájí  tam, kde je zrovna nepotřebujete.

Zelený čaj také napomáhá lepšímu trávení a obsahuje množství potřebných vitamínů, zejména vitamínu C a B a minerálních látek, které by vám mohli chybět při radikální dietě. Další výhodou, kterou oceníte nejen při hubnutí je fakt, že zelený čaj obsahuje látky, které chrání trávicí ústrojí před vznikem rakovinnových nádorů a napomáhá správné funkci střev.

K tomu, abyste zhubli, musíte vypít alespoň pět šálků zeleného čaje každý den. Pokud toto množství dodržíte, bude spalování tuků efektivní. Myslete ale na to, že ani zelený čaj není samospásný a pokud se budete přecpávat a budete se vyhýbat pohybu, vaše vysněná postava bude v nedohlednu.

Zdroj obrázku: www.sxc.hu

 
Předchozí článekKvalitní obklady a dlažby
Další článekJaponská pochoutka Sushi

Musíte si přečíst