Vlastníte firmu a rádi byste si nechali udělat kvalitní reklamu, která by Vám přilákala nové zákazníky? Nechejte se inspirovat reklamními předměty od společnosti Marksimon, která působí na trhu již necelých deset let a za tuto dobu se stala skutečným odborníkem na výrobu nejrůznějších reklam. Pro výrobu svých služeb používá pouze ty nejkvalitnější a nejmodernější stroje a zařízení.

Reklamu, kterou bude jen stěží možné přehlédnout, můžete získat pomocí velkoplošného tisku, který je jednou ze služeb, kterou společnost Marksimon nabízí.  Tato společnost pomocí metody velkoplošného digitálního tisku je schopná Vám nechat na zakázku vyhotovit potisky na auta, bannery, papír i další materiály, které budou ve kvalitní fotografické podobě. Je možné si nechat potisknout rovněž samolepící fólie, které Vám vykouzlí reklamu také na nejrůznějších typech zdí.

Velkoplošný digitální tisk je reklamou, která je vhodná, jak do vnitřních, tak venkovních prostor. Její velkou výhodou je zejména dlouholetá životnost. Jedná se vlastně o reklamu, se kterou se zejména v období blížících se voleb můžeme setkat na nejrůznějších typech billboardů, ale také v obchodních centrech a na ulicích. Bližší informace k tomuto druhu reklamy naleznete na www.marksimon.cz/tisk/velkoplosny-digitalni-tisk/.

Velmi oblíbeným druhem reklamy v poslední době jsou také nejrůznější výrobky z plexiskla. Jako zástupce výrobků z plexiskla lze jmenovat například celo plexisklovou krabičku, která je dnes již nezbytnou součástí nejrůznějších prezentací.