Domů Ostatní Splňte si sen – buďte chvíli pilotem letadla!

Splňte si sen – buďte chvíli pilotem letadla!
Snili jste také v mládí o tom, že budete jednou pilotovat dopravní letadlo a budete jako piloti z různých televizních relací či filmů, které jste obdivovali? Většině z běžných smrtelníků se toto přání nesplní, jelikož pilotem zkrátka nemůže být každý a samotná pilotní škola je také velice drahá. Dnes však pro tyto zájemce přichází unikátní příležitost – můžou si vyzkoušet, jaké je to být pilotem letadla na zkoušku!

V rámci tohoto zážitku prožijí účastnící unikátní pocity z toho, že sami ovládají dopravní letadlo a mají nad ním určitou kontrolu. Všechno samozřejmě probíhá pod dohledem certifikovaných instruktorů – tento instruktor je už zkušeným pilotem a sám realizuje technicky náročný proces startu a přistávaní. Vám mezitím představí letadlo, popíše základní funkce a v určité výšce vám předá vedení letadla do vašich rukou. Bojíte se, že vám pilotování letadla nepůjde a tak třeba způsobíte tragickou leteckou nehodu? Tak na své starosti zapomeňte, jelikož pilot letící s vámi okamžitě zasáhne v případu, kdy hrozí jakékoliv poškození či havárie letadla.

Jestli se na pilotování necítíte nebo vás prostě až tak nebaví, tak jsou tu pro vás vyhlídkové lety letadlem či třeba vrtulníkem. Při těchto letech jste v letadle jako pasažér, avšak na druhé straně si můžete vychutnávat kolemjdoucí krajinu se všemi její krásami. Zajímavé to bývá především v případech, kdy třeba prolétáte nad místem svého bydliště a můžete tak aspoň z výšky pozdravit své blízké.

Možnosti pilotování letadel, využívání malých letadel a vyhlídkových letů u nás poskytuje společnost Mavisys. Společnost si už v této oblasti vytvořila dobré trhové postavení a v současnosti svými letadly zastřešuje širokou poptávku zákazníků. Pro ty je výhodou její rozšíření – v České republice totiž realizuje své lety až z dvanácti menších či větších letišť. Pro více informací o společnosti doporučujeme kliknout na její internetové stránky na adrese www.pilotemnazkousku.cz!
Musíte si přečíst