Domů Krása a kosmetika Glamour líčení

Glamour líčení
Pro dokonalé líčení je důležité mít bezchybnou pleť a také pleť zdravou. Proto, abyste tohoto dosáhla, je třeba o svou pleť správně a hlavně pravidelně pečovat a je třeba používat přípravky, které vaší pleti svědčí.

Glamour líčení je kombinované s rockovým stylem. Glamour líčení představuje hlavně kouřové oční stíny. Zajímavou kombinací jsou oční linky, které jsou rozmazané. Jak se při rozmazávání očních linek postupuje? Je to celkem snadné. Namalujete si oční linku, kterou začnete malovat od koutku oka, směrem ke konci obočí a potom linku načnete vodorovně rozmazávat. Toto však nesluší úplně všem, na tento typ líčení je třeba mít obličej.

Nosit se bude ale hlavně přirozené líčení, které je velmi náročné. Musí totiž být precizní a to především proto, že nikdo nesmí poznat to, že jste nalíčená, přesto nalíčená budete. Co takové líčení obnáší? V první řadě je to make-up, pak tvářenka, nejlepší je, pokud použijete tvářenku tekutou, další důležitou věcí jsou oční stíny, které mají přirozenou barvu a pak jde o řasenku a rtěnku odstín Nude. Co vás možná překvapí je, že se letos stále nosí pihy!!! Ty však musí vypadat naprosto přirozeně. Nemůžete si obličej otečkovat jako Pipi dlouhá punčocha, ale pihy musí být nenápadné a jemné. Pokud se stanete pihatou, dávejte si pozor na to, abyste si pihy nerozmazala.

Aby vám dobře držely oční stíny, které dominují letos především v zelené barvě, tak použijte na víčka nejprve bezolejový oční make-up, přetřete je pudrem a pod řasenku naneste výživný balzám, který bude vaše řasy vyživovat a chránit, kdy řasenka na nich vydrží o mnoho déle. Kromě zelených očních stínů, pak můžete nosit oční stíny v barvě meruňky, nebo můžete nosit barvu béžovou, či světle hnědou. Důležité je ale zvážit fakt, jestli jste typ pro danou barvu a jestli vám konkrétně opravdu sluší.
Musíte si přečíst