Domů Krása a kosmetika Vyberte si nejlepší kadeřnictví na Praze 5

Vyberte si nejlepší kadeřnictví na Praze 5

 

Dámy, také se neobejdete bez pravidelné návštěvy kadeřnického studia? Každá správná žena o sebe pečuje nejen co se líčení a postavy týče, ale také zaměříme-li se na vlasy. Některé ženy chodí do kadeřnictví v pravidelných intervalech, jiné dle aktuální potřeby. Každá z nás však chce své vlasy svěřovat do rukou šikovné kadeřnici, která nám vlasy nezničí, účes bude dle našich představ, a to nejen střihově, ale odpovídat bude i barevně.

Podaří-li se nám najít salon, kde jsme s prací zaměstnanců, vybavením i službami naprosto spokojeny, jen nerady jej měníme. Avšak často se setkáváme malou praxí kadeřníků, nepovedeným účesem, barvou, nebo nám nevyhovuje prostředí, přístup. Někdy je dobré vyzkoušet jiný salon i kvůli naší změně. Mnoho kadeřnic totiž jede svůj zaběhlý způsob i v případě, kdy si řekneme o změnu.

Vydejte se na jisto

Žijete-li v Praze nebo poblíž, určitě zkuste osvědčené dámské kadeřnictví Hair fasion Point aneb zkráceně HF point. V porovnání s jinými kadeřnictvími nacházejícími se na Praze 5, má velmi kreativní, zručné zaměstnance, kteří na sobě rádi pracují. Práce je baví, což se bezesporu odráží na krásných účesech, jež dovedou vytvořit. I celkový pocit zákaznic z návštěvy je velmi pozitivní. Vstřícnost při objednávání, ochota poradit a bohaté znalosti v problematice účesů i vlasových produktů ocení každá z nás.

Další výhodou v porovnání s ostatními kadeřnictvími tkví v otevírací době (9:00 – 21:00 – každý den) i skvělém umístění (OC Zličín), které je nablízku cestujícím MHD i automobilem.

HF Point vyniká i ve frekvenci proškolování svých hair stylistek a hair stylisty. To je zárukou, že vám poradí dle posledních módních trendů a poskytnou nejvyšší možnou kosmetickou péči.

HF point bezesporu patří mezi nejlepší kadeřnictví v Praze. K tomu přispívá i příjemná, klidná atmosféra, která Vás hned po příchodu příjemně naladí. Vybrat si můžete dle libosti z šesti zaměstnanců, kteří zde pracují. Na internetových stránkách dámského kadeřnictví Hair Fashion point najdete profily každého z nich i mnohé ukázky jejich povedených střihů.

Kadeřnictví je otevřeno sedm dnů v týdnu od 9 do 21 hodin a najdete jej v Metropoli Zličín na Praze 5. Tu správnou dobu si tak snadno vybere každá žena, ať již v manažerské pozici, učitelka, kuchařka nebo maminka na mateřské dovolené. Objednávat se můžete telefonicky, e-mailem, nebo přímo online formulářem,  který najdete na webových stránkách – http://www.hfpoint.cz/kontakt.

Pokud zde budete spokojená, vyplatí se registrovat. Nejen, že dostanete slevu 100 Kč při každé návštěvě, ale také máte přehled o bodech, kdy za každých utracených 100 Kč dostanete 3 body. Při dalších návštěvách vám bude nastřádaná částka odečtena z čehokoli, co si v salonu vyberete.

Stejně tak můžete hravě objednat ze svého účtu kohokoli z rodiny. Ať už potřebujete upravit vlasy partnera, dětí nebo rodičů.

Neváhejte, objednejte se a přivítejte blížící se podzim novým účesem. Změna je život, a i když změna kadeřnického salónu bývá těžká, uvidíte, že tentokrát změny litovat rozhodně nebudete. S péčí i kvalitou budete zaručeně spokojeni.

 

Musíte si přečíst