Domů Wellness Existuje masážní vířivka se skvělým poměrem kvalita / cena?

Existuje masážní vířivka se skvělým poměrem kvalita / cena?

Vybrat si vířivku vypadá na první pohled snadno. Vždyť jich je na internetu spousty. Ale když nechcete šlápnout vedle a vašim cílem je vířivka se skvělými parametry a dlouhou životností, začnete porovnávat. A tento článek by vám měl při výběru pomoci.

Vsaďte na tradiční výrobce

Nikdo z nás nemyslí u jakéhokoli nového výrobku na to, co se stane, pokud se porouchá ve chvíli, až uplyne záruka. Jenže vířivka není úplně levná záležitost, do auta ji v případě závady nenaložíte a co s ní, když jejího výrobce za pár let nenajdete?

Vybírejte jen vířivky od osvědčených výrobců. Tam se vás problémy popsané výše nebudou týkat. Nejlepší zkušenosti jsou dlouhodobě s evropskými producenty vířivek.

Například my můžeme doporučit tyto:

  • Riviera Pool: německý výrobce luxusních vířivek s moderním designem
  • Aquavia Spa: španělské vířivky s velmi širokou nabídkou modelů
  • Caretta Spa: vířivky vyrobené v Čechách s dokonale vyladěným poměrem výkon/cena

Vířivka Riviera Pool Strato

Vířivka Aquavia SPA ADVANCE 50

Vířivka Caretta Spa INFINITÉ

U vířivek sledujte spotřebu elektrické energie

Největší úniky tepla má každá venkovní vířivka přes vodní hladinu. Dalším kritickým místem je izolační kryt a kvalita izolace stěn vířivky.

Jenže ani sebelepší izolace vám není nic platná, pokud je srdcem vířivky motor a elektronika, která má roční spotřebu elektřiny jako větší rodinný domek.

To je samozřejmě nadsázka, ale provozní náklady na elektrickou energii mohou být u některých (a většinou levných) vířivek už za pár let vyšší, než byla pořizovací cena vířivky.

Podobně jako u pračky či ledničky je dobré při výběru domácí vířivky sledovat i parametry výkonu a spotřeby. Varovat by vás měla i nízká cena – kvalitní zahradní vířivka pod 100 tisíc Kč bohužel neexistuje.

Vířivka made in Czech

Představte si vířivku s originálním designem od nejlepších českých designérů, kterou vyrobily zlaté české ručičky ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. Představte si vířivku, která patří použitými materiály i technologií na světovou špičku.

A když už to všechno vidíte před očima, představte si, že takovou vířivku můžete mít za férovou cenu.

To vše splňují vířivky Caretta Spa. Vybrat si můžete z několika modelů v různých cenových hladinách. Ale vždy vyrobených s nejvyšší pečlivostí. A pokud můžeme jeden konkrétní model doporučit, byla by to venkovní vířivka Tempesta Diamond.

Přijďte si prohlédnout osvědčené a kvalitní vířivky do našeho Showroomu v Praze – Uhříněvsi. Přesvědčíte se, zda vám budou více vyhovovat německé, španělské nebo české vířivky. A budete-li chtít, zcela nezávazně si je budete moci vyzkoušet.

Musíte si přečíst