Domů Sex a vztahy Důvěřujte internetové seznamce

Důvěřujte internetové seznamce

 

Patříte k těm, kteří nemají problém seznámit se s novými lidmi, navázat s nimi přátelský vztah, ale pokud chcete přátelství posunout dál, na úroveň vážného vztahu, pak se dostáváte do úzkých?

Chyby při hledání vážného vztahu

Nevěšte hlavu, zdaleka v tom nejste sami. Spousta lidí má problém s tím, že vlastně předem ani neví, co od nového vztahu chtějí nebo jsou naopak jejich očekávání přehnaná. Každý, kdo je dlouho sám se postupem času začne upínat i na vztahy, které jsou na první pohled nereálné. Pokud máme dlouho pocit, že nemůžeme nikoho najít nebo, že snad partner, jakého jsme si vysnili neexistuje, začínáme upouštět od svých představ a požadavků. Ale je to správné řešení? Chceme vstoupit do vztahu, který je od samého začátku pro nás vlastně jen kompromisem, našli jsme někoho, s kým se spokojíme, protože si myslíme, že na nikoho lepšího nemáme. Co když to ale jde jinak? Každý má šanci na vážné seznámení. Je potřeba jen vědět, kde jej hledat. Tím nejjednodušším řešením jsou přátelé. Rozhlédněte se kolem sebe a zamyslete se nad tím, kolik vašich přátel si našlo partnera jen díky tomu, že se dostali mezi určitou skupinu osob. Navíc v takovém případě je dost velká pravděpodobnost, že se bude jednat o osoby, které mají nějaké společné zájmy. Pokud však patříte mezi ty, kterým chybí odvaha k tomu, aby udělali ten první důležitý krok a někoho oslovili, pak je pro vás šancí on-line seznamka. Partner na úrovni na vás může čekat třeba právě zde. Stačí jen vědět, kde hledat.

Seznamte se s cizinci

Zapomeňte na pochybné inzeráty, soustřeďte se na ověřené internetové seznamky, kde musí uchazeči projít určitým stupněm ověření. Jedním z takových portálů je www.evropska-seznamka.cz, která zprostředkovává ženám seznámení s muži z celého světa. Podmínkou pro registraci a následnou komunikaci je znalost některého z cizích jazyků. Evropská seznamka vám otevře zcela nové možnosti seznamování.

Musíte si přečíst