Domů Wellness Objevte svět wellness víkendů a vykročte do nového roku odpočatí

Objevte svět wellness víkendů a vykročte do nového roku odpočatí
Závěr letošního roku se nezadržitelně blíží a i vy se již zřejmě těšíte, až všechny starosti a neúspěchy s přívlastkem „2013“ hodíte za hlavu a začnete nanovo. Chcete-li, aby byla vaše příští sezóna úspěšnější, měli byste do ní vykročit řádně odpočatí. Jak by se vám líbilo strávit Vánoce, Silvestr, nebo první víkend příštího roku ve stylu wellness? Pokud jste kvůli nakupování vánočních dárků dočasně na mizině, nevadí – stačí se poohlédnout po atraktivních slevách a budete moct vyrazit za hubičku-

Wellness pobyty zažívají boom, čemuž se ostatně v dnešní uspěchané době ani nelze divit. Není nadto alespoň na malou chvíli „vypnout“ a oddat se nekonečné relaxaci a procedurám v harmonickém prostředí. Jejich další výhoda tkví v časové variabilitě – je jen na vás, zda si zvolíte wellness víkend, nebo vyrazíte na celý týden. Nabídku zmíněných víkendů ocení každý, kdo se nemůže „trhnout“ z práce jindy než během víkendu čas nemá.

Vraťme se však k wellness jako takovému. Nevíte, co si pod ním představit? Termín souhrnně označuje vše, co nějakým způsobem souvisí s lázeňskými a ozdravnými pobyty, péči o zdraví a procedurami. Wellness víkend může mít mnoho podob – nejčastěji jako pobyt v lázních nebo hotelu se soukromou wellness zónou. Většinou v ní najdete vířivku, saunu, masáže a v těch nejlepších i další procedury, které si díky péči profesionálů maximálně užijete.

Mezi wellness procedury však můžeme zařadit také procházky v poklidném prostředí přírody. I ta má totiž na psychiku velmi příznivé účinky a někoho dokáže nabít více než masáž nebo parní lázeň.

Rozhodli jste se a chcete vyrazit na wellness co nejdříve? V tom případě se koukněte na wellness pobyty slevy, které se pravidelně objevují na slevovém serveru Slevoteka.cz. A je jen na vás, jestli zamíříte do Lužických hor, Tater, nebo třeba Alp. Vždy se můžete těšit na až 60 % slevy, díky kterým ušetříte tisíce korun. Pokud si za aktuální nabídky nevyberete, nevadí. Každým dnem přibývají nové a přihlásíte-li se k odběru newsletteru, budete o nich vědět jako první!
Musíte si přečíst