Pořád jste nenašli ten správný olej, na kterém se pokrmy nejen dobře připravují, ale také vám chutná a připravované jídlo nijak neochutí? V tom případě si vyberte oleje Terra Creta! Hodí se na každé vaření a jsou zárukou pro zdravý životní styl a přípravu výtečných pokrmů.

Terra Creta – seznamte se!

Tento panenský olivový olej pro vás společnost Pemap přiváží a pořídíte jej v různém provedení. Jak klasiku, tedy olej v láhvi, jak jsme všichni zvyklí, tak něco nového a to je skvělé provedení oleje ve spreji! Můžete tak jednoduše dávkovat a ani trocha nevyjde nazmar!

Využijte zajímavých akcí a slev

Tak jako ve všech oblastech, i tady se nabízí výhodné akce, díky nimž můžete nemálo ušetřit. Pořídit si můžete kupříkladu Terra Creta olej v balení 3+1 za poloviční cenu. I tak jsou ale ceny přijatelné, 100 ml pořídíte již za 75 Kč a díky provedení ve spreji vám i toto balení vydrží dostatečně dlouho!

Aby vám kuchyně i vaření vonělo

Tento olej se vyznačuje nejen velkou kvalitou, ale také chutností. Jestliže máte zkušenost s nepodařenými olivovými oleji, možná vám chuť připravovaných pokrmů nějak zhořkla či se jinak změnila.
S olivovým olejem Terra Creta vám tohle vůbec nehrozí. Ať už na něm budete připravovat maso, omáčku, nebo třeba svěží a lehkou zeleninu, nezmění chuť jídla ani jeho vůni.

Řekové to prostě umí

Zajímá vás, odkud tento výtečný olej pochází? Jde o prosluněné Řecko, které je na tento typ jídla jako stvořené! Oleje pro vás dováží společnost Pemap a to už mnoho let, od roku 1992. Dováží nejen oleje, ale i kvalitní červené víno Medvědí krev z Bulharska, nebo kompoty a sterilovanou zeleninu.

Vyzkoušejte i vy kvalitní a tradiční výrobky, které na náš trh přináší společnost Pemap! Budou vám nejen chutnat, ale budete žít také zdravěji a s lepším požitkem.