Domů Sex a vztahy Co když se zamilujete na pracovišti

Co když se zamilujete na pracovišti
Láska na pracovišti může samozřejmě vzniknout a dokonce se to i velmi často stává. Jak se chovat a co vše si na pracovišti dovolit? Co když zde přeskočí jiskra a my bychom si rádi zachovali profesionalitu?

Co je dovoleno a co není?

Samozřejmě je to na vás, co vše byste na svém pracovišti dovolili a co nikoliv. Pokud ale opravdu chcete v práci vypadat profesionálně, tak se snažte o to, aby ostatní netušili, co se odehrává ve vašem srdci. Je to tak lepší pro všechny. Dávejte si pozor na to, aby někdo proti vám fakt, že máte svého blízkého na pracovišti nepoužil s tím, že se více věnujete své lásce, než své práci.

Zapomeňte na hlazení a líbání se v kuchyňce. Nesnažte se někde schovávat, protože pokud budete odhaleni, nebude to vypadat dobře. Nechte si intimnosti na doma. Samozřejmě, že ty první počátky zamilovanosti jsou takové, že je velmi těžké se tomu všemu bránit a nepodlehnout.

Další věc, které se určitě vyhněte, je rande, které byste pojali jako služební cestu. Pokud byste se pro toto rozhodli, tak byste u šéfa mohli mít problém v tom, že jste firmu využili k účelům, které mohou být jiné, než pracovní. Neotáčejte se k ostatním kolegům zády jen proto, že milujete jen jednoho z nich. V práci je třeba se neustále držet kolektivu a pracovat na různých zakázkách společně.

Pokud máte pracovní mail, tak si přes něj nepiště nic soukromého, protože k pracovnímu mailu se může dostat kdokoliv a určitě by se vám nelíbilo, kdyby o vašich intimnostech věděla půlka firmy a nedej bůh i samotný šéf. Pro soukromou komunikaci si vyberte jiný způsob dopisování. Vhodnější určitě bude telefon, Facebook, Viber, nebo WhatsUp. Zkuste se v práci k sobě chovat profesionálně a to hlavně proto, abyste doma mohli odhodit masku a nezevšedněli si.
Musíte si přečíst