Domů Móda Čemu všemu čelíme jako ženy ráno po probuzení

Čemu všemu čelíme jako ženy ráno po probuzení
Většina z nás má po ránu velmi hektické chvíle, které musí začít okamžitě řešit, než se z toho zblázní. Za prvé je pro nás asi s největší pravděpodobností ranní vstávání velmi nepříjemné a rády bychom si určitě ještě přispaly. Jenže to není jaksi možné, a tak musíme vstávat a začít na sobě pracovat, abychom mohly vůbec vykročit mezi lidi.

Přijdeme k zrcadlu a nestačíme se divit, kdo že to na nás kouká. Bohužel jsme to my. Nevíme, co začít maskovat a upravovat dřív. V první řadě se musíme zbavit těch kruhů pod očima. Očistíme si tedy pleť a ihned naneseme krém, hlavně ten oční, který působí na otoky. Další věc je, že sáhneme po korektoru a make-up a pak se dolíčíme.

Proboha, ale co ty vlasy? Jsou mastné, stihneme je umýt? Nestihneme. Prohledáme přípravky a na vlasy hodíme násyp suchého šamponu, nebo je upneme do culíku.

Další věc, kterou ráno nutně potřebujeme, je ranní káva. Do toho začneme řešit, co na sebe. Jak je venku? Je zima, nebo teplo? Máme si vzít džíny s tímhle tričkem? Ne, to není až tak zajímavé. Vezmu si jiné, to oblíbené mám ve špíně, tak které, tohle ne, tohle také ne. Proboha. Leží mi tu hromada nesloženého prádla. Co s tím? Nestíhám.

Jakou kabelku si vzít? Tuhle, ne ta je moc malá a po práci chci jít na nákup. Nasnídám se v práci, teď už to nestíhám. Kde mám mobil, kde mám klíče, co jsem si to ještě chtěla vzít? Doufám, že jsem na nic nezapomněla. Jo, ještě diář. Tak snad už mám všechno. Ještě antiperspirant.

Ve finále zjistíme, že jsme si stejně doma zapomněly, co jsme mohly. Poznáváte se v tom? Myslím si, že spousta z nás má takto hektické ráno, kdy neví kam skočit a neustále něco hledá, přehrabuje a přemýšlí, jak vypadat co nejlépe, aby nikdo nepoznal, že nemá moc naspáno. No, a když k tomu všemu přibude ještě péče o dítě a vypravování jej do školy, či školky, tak opravdu máme co dělat.
1 komentář

Comments are closed.

Musíte si přečíst