Domů Móda Oblečení Ještě nemáte nové letní šaty? Rychle to napravte a okouzlete v krátkých,...

Ještě nemáte nové letní šaty? Rychle to napravte a okouzlete v krátkých, dlouhých, pestrých i jednobarevných…

zdroj www.i-moda.cz
zdroj www.i-moda.cz

Barvou pro letošní rok je maršála – zemitá červená, barva vína, která lichotí každému typu ženy. Výhodou je, že vínově červená nepůsobí ani příliš výrazně a zároveň v ní “nezapadnete v davu“.

Maršála – decentní červená, která vám bude slušet

Krásné letní šaty v tomto barevném provedení najdete na stránkách internetového obchodu i-moda.cz. Jedná se o koktejlové šaty značky Damson, které vám propůjčí decentní a přitom sexy vzhled.

Kombinací použitých materiálů je látka a pružný tyl, takže se v nich budete cítit velmi příjemně. Mírně nařasená “áčková“ sukýnka a projmutí v pase zdůrazní půvabné křivky vašeho těla.

zdroj www.i-moda.cz
zdroj www.i-moda.cz

Využijte pomoc zeštíhlujících šatů

Trápí-li vás nedostatky postavy, vyřešte je jednoduše a rychle koupí zeštíhlujících šatů. S nimi si může dovolit výrazných barevných tónů mnohem větší skupina žen.

Vynikajícím příkladem jsou sexy stahovací dámské šaty Bandage od firmy Damson se schopností potlačit chybičky a z každé siluety vytvořit lepší a svůdnější. Složením je z 90 % umělé hedvábí rayon, z 9 % nylon z 1% elastan. Přestože vás zeštíhlí, nebudete se v nich cítit svázaně. Jsou na dotek příjemné a velmi pohodlné.

Pestrost a barevnost – letní atmosféra a slušivost opálenému tělu

zdroj www.i-moda.cz
zdroj www.i-moda.cz

K létu bezesporu patří barevné modely, které výborně vyniknou a navíc zvýrazní krásnou opálenou pokožku.

Přímo nádherné jsou dlouhé letní šaty s proužky na prsou a pestrobarevným vzorem od pasu dolů po celé ploše sukně. Pruhy v bílé a černé barvě zvýrazní poprsí a štíhlý pas, pestré obrázky zase povzbudí letní atmosféru, působí lehce a vzdušně. Bez povšimnutí v tomto modelu nezůstane žádná z jeho majitelek.

Ať už jste plnoštíhlá, vysoká, brunetka nebo sportovně založená žena, každá si může vybrat z nabídky kvalitních modelů e-shopu i-moda.cz. Prohlédněte si bohatou fotogalerii, zvolte si ty, které se vám zalíbí, a za pár dnů si budete moci užít příjemných pocitů při jejich nošení.

Musíte si přečíst