Domů Móda Oblečení Máte již tuniku nebo kardigan na letošní jaro?

Máte již tuniku nebo kardigan na letošní jaro?

Která žena by se necítila dobře, jako v bavlnce v oblečení, které má právě na sobě? Ať už jde do práce, čeká ji populární dovolená na Severním Kypru, chce ohromit muže, kterého tajně miluje, nebo chce působit svěže, dokonale a přitom sexy na sportovním utkání syna…

Je dobře, že jsou ženy takové, jaké jsou, že se rády parádí, navštěvují internetové i kamenné obchody, aby věděly, co je právě v kurzu a chtějí se líbit. Tohle ocení spousta mužů. Jestliže také patříte k těm, které jsou s dobou, nespokojí se s obyčejným svetrem nebo legínami a chcete být dokonalou, nesmí vám uniknout trendy dámské oblečení. Hodí se jak pro dámy, tak pro ženy na mateřské, ale své si zde najdou i slečny, které se chtějí líbit.

Když se setmí a začne déšť…

… je záhy „vymalováno“. Sousta žen proklíná počasí kvůli zkaženému účesu, rozmazanému make-upu, koženým botám promočeným do posledního kousku. V kabelce vám proto nesmí chybět deštník. Ideální je mít model, který hravě schováte i do menší kabelky. Druhů, barev i výrobců je velmi mnoho, vyberete si jak mezi deštníky elegantními, tak mezi těmi, které podpoří vaši hravost, bezstarostnost, svěžího ducha nebo rozeženou chmury lidí, které s tímto deštníkem potkáte.

Nespoléhejte však jen na deštník. Široká nabídka tunik a kardiganů umožňuje, abyste se chránila i takto. Uznejte, že kabátek, který vás zahřeje, ochrání před deštěm a přitom bude vzhledově jedinečný, je skvělým kusem oblečení. Navíc vyberete-li typ, který lichotí vaší postavě, kdykoli jej obléknete, budete vypadat dobře.

Mějte se rády a dopřejte si s jarem nové, krásné a pohodlné oblečení. Ať už na dovolené, v práci, při nakupování, nebo na kávě s kamarádkou, si budete připadat dobře, žádaně, sexy a podpoříte své zdravé sebevědomí. Investované peníze za tento pocit rozhodně stojí.

Předchozí článekJak pečovat o dlouhé vlasy
Další článekJak pracovat s kulmofenem

Musíte si přečíst