Domů Volný čas 4 důvody proč věnovat osobní dárek

4 důvody proč věnovat osobní dárek

Chcete vidět oči svých blízkých naplněné překvapením a radostí až otevřou váš dárek? Není vždy snadné přijít na něco užitečného a zároveň originálního. Někdy však stačí i jen trocha personalizace a vaši blízcí budou ohromeni.

Proč si lidé tolik váží osobitého přístupu k dárkům?

Podle časopisu Independent až 65 % lidí řeklo, že by raději dostalo osobitý dárek než sériově vyráběný a to i kdyby ten druhý zmíněný dárek byl daleko dražší.

1.      Projev náklonnosti

Osobní dárek vašim blízkým ukáže, že vám stojí za to, abyste nad jejich dárkem nejen přemýšleli, ale i trávili čas nad jeho tvořením nebo plánováním.

Navíc je to způsob, jak jim ukážete, že je máte rádi, aniž byste to museli vyloženě vyslovit.

2.      Originální dárek

Můžete darovat i vtipný dárek, čímž projevíte nejen svůj humor, ale i kreativitu.

Rozhodně tak vyvstanete mezi ostatními a nemusíte se bát, že přinesete něco stejného s dalším návštěvníkem oslavy nebo večírku.

3.      Dlouhověkost

Váš dárek pravděpodobně zůstane s příjemcem po zbytek života nebo aspoň několik let. Lidé většinou nevyhazují dárky, s kterými si někdo dal práci.

Navíc na vás vždy budou myslet s láskou a dobrosrdečností, když váš dárek uvidí.

4.      Ideální pro každou příležitost

Jste unavení z nekonečného surfování po internetu a hledání správném dárku pro maminku nebo partnera?

U osobního dárku nejsou omezení, co se týče pohlaví ani věku. Jen musíte zapřemýšlet nad tím, co by danou osobu nejvíce potěšilo.

Jestli něco kreativního a zároveň praktického jako personalizovaný obal na mobil, či něco sentimentálního jako řetízek s drahokamem narození nebo fotka na skle.

Můžete si dokonce objednat spotify fotku ve skle, kde vytvoříte vlastní přebal písničky.

Není pochyb o tom, že osobní dárky jsou nejen originální, ale zároveň posílí váš vztah s příjemcem. Navíc ukazujete, že daného člověka dobře znáte.

Musíte si přečíst