Domů Volný čas Autoškola pro cizince

Autoškola pro cizince

V České republice žije stále více cizinců, kteří plynule neovládají český jazyk. Častokrát se jedná například o zaměstnance mezinárodních firem, kteří pracují v Praze. Pro velkou část z nich je automobil takřka nezbytný. Mnozí z nich si přivezli svůj řidičský průkaz s sebou ze své mateřské země. Co ale mají dělat ti, kteří doposud řidičák nemají, ale rádi by řídili osobní automobil?

Autoškola v cizím jazyce

Není v České republice příliš autoškol, které by výuku v cizím jazyce nabízely. Existují však takové. Jedná se například o Autoškolu King v Praze. Ta vyučuje řidičské dovednosti, kromě češtiny, také v angličtině, němčině a ruštině. Do cizího jazyka jsou přeložena i skripta využívaná při výuce. Autoškola zaměstnává lektory ovládající plynule tyto jazyky, takže se není třeba bát, že by při výuce zmizely důležité informace „v překladu“.

Moderní výukové materiály

Zvládnout autoškolu je někdy složité, zvládnout autoškolu v cizí zemi ještě o to víc. To si zaměstnanci Autoškoly King uvědomují, a proto se snaží výuku svým žákům co nejvíce zpříjemnit. K pochopení výuky pomohou časté jízdy se zkušeným instruktorem, moderní učebnice a interaktivní materiály ukazující, s čím se student může v reálném silničním provozu setkat. To je doplněno e-learningovou platformou umožňující studentům zopakovat si probírané učivo doma.

Musíte si přečíst