Domů Domácnost 3 skvělá ranní smoothie, která vás ráno dokonale nakopnou!

3 skvělá ranní smoothie, která vás ráno dokonale nakopnou!

Jste ráno unavení, ospalí a nemůžete se dostat z postele? Pak pro vás máme něco, co vás skvěle povzbudí, a díky čemu se nebudete moci dočkat snídaně! Co to je? Lahodné a zdravé smoothie! Smoothie si můžete dát jak na snídani, tak i na svačinu jako skvělý dezert. Obsahuje mnoho vitaminů a minerálů, a pokud si uděláte smoothie podle našich receptů, můžete se těšit na příval energie, který vám dodá energii pro celé dopoledne!

Citronovo-malinové smoothie

Ingredience: hrst malin, šťáva z poloviny citronu, vaše oblíbené lesní ovoce (může být i mražené), jablko, voda

Smoothie s ananasem a limetami

Ingredience: 1 hrníček ananasu, 1/2 limetky nakrájená na kostičky, lístky máty nebo meduňky, baby špenát, 1 hrníček manga, voda

Ovocné smoothie se semínky

Ingredience: hrnek jahod, hrnek malin, hrnek ostružin, 1 kelímek bílého jogurtu, dýňová semínka, chia semínka, voda

Jak si smoothie vyrobit?

K tomu, abyste si mohli každý den v pohodlí domova vyrobit lahodné smoothie, budete potřebovat pouze kvalitní mixér pro výrobu těchto zdravých drinků. Naším tipem je vysokootáčkový kuchyňský mixér Orava RM-1000, který je vybaven výkonným 1 000 W motorem. Tento mixér zpracovává suroviny tak, že v nich zůstává maximální procento výživných látek, vitaminů a minerálů. Můžete jej využít nejen pro přípravu smoothie, ale i pro zmrzliny, ovocné dezerty nebo koktejly. Dokonalé mletí či mixování zajišťují 2 druhy nerezových nožů a až 20 000 ot./minutu. K mixéru Orava RM-1000je v balení přiloženo i 5 ks mixovacích nádob (3x velká 900 ml, 2x malá 500 ml). Vysokootáčkový mixér Orava RM-1000 se velmi snadno čistí a veškeré demontovatelné části lze mýt v myčce nádobí.

Kvalitní mixér Orava je také skvělým dárkem pro všechny, kteří milují zdravý životní styl. Nadělte si mixér Orava RM-1000 pro sebe nebo vaše blízké. Pořídit jej můžete na www.orava.cz za 1 699 Kč.

Musíte si přečíst