Flexi –Bar není  místo, kam byste mohli zajít s přáteli na drink, ale moderní cvičební nástroj, který pomalu, ale jistě získává zasloužené místo nejen ve fitness centrech.

Flexi-bar je pružná sklolaminátová tyč, která má na koncích plastová závaží a uprostřed držadlo. Díky kmitání této asi 150 centimetrů dlouhé tyče posílíte i hluboko uložené svalstvo. A poděkují vám hlavně vaše záda.
Cvičení s flexi-barem je totiž skvělou prevencí před bolestmi zad, pokud trávíte celý den na židli před počítačem.  Cvičení je určeno všem věkovým skupinám bez rozdílu pohlaví a cvičení s flexi-barem zvládnout i lidé s nadváhou, starší osoby nebo lidé se špatnou kondičkou, kteří by těžko zvládli hodiny aerobiku.

Posílíte nejen zmíněné záda, ale také břicho, nohy a navíc zlepšíte svou rovnováhu a koordinaci pohybu. Cvičení je pomalé a má rehabilitační účinky, proto ho oceníte i v případě, kdy se na divoké hopsání v tělocvičně necítíte.

Speciální tyč Flexi-bar je určena pro cvičení ve stoje, v lehu i v sedě a cviky jsou velice jednoduché a velmi rychle si je osvojíte a stejně rychle také pochopíte nezbytnou techniku kmitání.

S Flexi-barem můžete efektivně vyrazit do boje s bolestmi zad, krční páteře, zlepšíte si držení tělo a zejména ženy také ocení silnější svalstvo pánevního dna.