Domů Móda Změňte šatník

Změňte šatník
Módu milujeme asi všechny, ale i tak si nemůžeme často dovolit vše co se nám líbí. Jednou překážkou jsou samozřejmě peníze, ale tou druhou a neméně podstatnou je právě naše šatní skříň. Náš domov nenafoukneme, a tak musíme dobře přemýšlet co si z obchodu přineseme.

Z času na čas je však třeba udělat ve skříni pořádek. Právě teď kdy se počasí výrazně mění je ten správný čas na vyhození nepotřebných kousků oblečení. V těchto dnech automaticky saháme po teplejších svetrech, ale za zvážení stojí i letní oblečení. Určitě i ve Vaši skříni zabírají místo trička, kalhoty, či šaty, které jste už léta nevytáhli a s největší pravděpodobností je ani nevytáhnete. Právě v tomto je potenciál na uvolnění místa ve skříni.

Některé typy oblečení asi nikdy nevyjdou z módy, ale pokud hledáte něco konkrétního a víte, že to budete využívat pravidelně, vyplatí se investovat.

Mít plnou skříň levného oblečení sice naoko šetří Vaše peníze, ale musíte ho kupovat mnohem častěji, protože nevydrží roky jako značkové oblečení. Je tedy dobré zvážit, zda není pro Vás výhodnější namísto 10 triček koupit jedno, či dvě pořádné, které si budete moci bez obav obléci i po letech. Značkové oblečení nabízí zejména kvalitu, za tu si sice připlatíte, avšak můžete se spolehnout, že takovou věc ve skříni budete určitě často využívat. Na různé experimenty ve stylech je však vhodnější levnější oblečení, protože ani sama ještě nevíte, zda nové pestré legíny budete i skutečně nosit.

V těchto dnech byste však hledat měli zejména ten správný kabát.
Musíte si přečíst