Domů Móda Kožené batohy jsou opět velmi módní

Kožené batohy jsou opět velmi módní

Jestliže se zajímáte o poslední módní trendy, jistě jste zaznamenali, že mnoho mladých i starších žen a mužů začalo nosit kožené batohy. Jejich předností je jednoduchost a velmi dobrá kombinovatelnost s ostatním oblečením. Hodí se k ležérnímu oblečení, které nosíme nejčastěji, ale skvěle vypadají i k eleganci, kterou odlehčí.

Kožené batohy nevyžadují složitou péči

Koupíte-li si kožený batoh, je naimpregnovaný a plně připraven k používání. Je fakt, že mu neprospívá voda, ale právě impregnace jej chrání. V prodejnách obuvi nebo koženého zboží jsou k dostání výrobky určené k ošetřování koženého zboží. Jde především o čistící prostředky, které zvládnou vyčistit u hluboce uloženou špínu nebo fleky a impregnační prostředky. Ty k impregnaci pořídíte buď bezbarvé, případně nejčastěji hnědé a černé k použití na konkrétní barvu kůže.

Kožené batohy se spoustou místa a kapes

Možná už jste kožený batoh měli jako mladší a pamatujete si, že byly tzv. „nezničitelné“. Kvalitní kůže a stejně tak kvalitní ruční zpracování jsou tím, co zaručuje, že i dnes jsou kožené batohy stejně kvalitní. Česká společnost, která je na trhu od roku 1988 a najdete ji na stránkách www.kubatakuze.cz vyrábí batohy, dámské kabelky, peněženky, opasky a další zboží ručně a zaměřuje se na dokonalé zpracování do posledního detailu. Bohaté zkušenosti má i se zpracováním kůží a kožešin.

Vrátíme-li se ke koženým batohům z její dílny, najdete zde mnohé modely v různých barvách, velikostech i úpravách. Ať už hledáte klasiku – batoh na obě ramena s jedním hlavním vakem a třech kapsičkách, jež jsou umístěné na přední straně a po bocích, nebo batůžek menší, jednodušší, určitě si z nabídky vyberete. Nechybí ani batohy kombinované, kdy k výrobě použili kůži a režné plátno. Batohy zdobí hezké kování, které umí celkový vzhled dokonale podtrhnout.

Objevte krásu ručně vyráběných kožených batohů a vyberte si ten, který bude splňovat vaše potřeby na místo a zároveň bude lahodit vašemu oku i stylu.

Náš tip: Kožené výrobky vám déle vydrží, pokud se o ně budete adekvátně starat. S tím vám pomůže nanoimpregnace na textil a kůži.

Musíte si přečíst