Říká se, že obývací pokoj je srdce každého bytu. Slouží pro náš odpočinek i pro pohoštění návštěv, takže je potřeba vytvořit reprezentativní a přesto útulnou místnost. V článku najdete 4 důležité body v procesu zařizování každého obývacího pokoje.

Výběr sedací soupravy

Hlavním prvkem je rozhodně sedací souprava. Ta by měla být pohodlná a dostatečně velká. V případě, že chcete ušetřit trochu místa, vyberte si rohovou sedací soupravu. Další místo na sezení přidáte volným gaučem či originálním taburetem.

Stylová obývací stěna

Obývací stěna často zabírá velkou část pokoje a výrazně utváří vzhled místnosti. Aktuálním trendem jsou jednoduché a elegantní stěny s menším počtem poliček. Nabídnou místo pro uložení televize a často pracují se zajímavě vypadajícími kontrasty. Podívejte se i na celé obývací programy, které kombinují více kusů nábytku pro téměř kompletní vybavení pokoje.

Konferenční stolek

K sedací soupravě se hodí konferenční stolek. Jeho hlavním úkolem je vytvoření odkládací plochy pro všechno možné. Designové zpracování by mělo ladit k ostatním kusům nábytku, ale bát se nemusíte ani výraznějšího a originálního zpracování, které dodá místnosti šmrnc. Výběr konferenčních stolků a dalších kusů nábytku nejenom do obývacího pokoje najdete na specializovaném internetovém obchodě Atan.cz. Kromě samotného nákupu na stránce načerpáte pořádnou dávku inspirace pro jednodušší a ještě lepší zařízení vysněného interiéru.

Sladěné barvy a další bytové doplňky

Kromě samotných kusů nábytku utváří celkový vzhled pokoje dobře zvolené barvy bytových doplňků a dekorací. Oblíbené jsou například malé polštářky, které se dají libovolně kombinovat a měnit podle toho, jakou máte náladu. Výhodou bytových doplňků je jejich schopnost poměrně výrazně změnit vzhled pokoje i při malé investici.