Domů Domácnost Renault jako symbol divoké elegance

Renault jako symbol divoké elegance

Mnohdy jsou to spíš ženy, kdo touží po SUV vozech. Připadají si v nich totiž bezpečně. Proto také v nabídkách automobilek přibývají SUV a městské crossovery. Ani Renault v tomto ohledu nezůstává pozadu a zejména jejich nový Captur sklízí jenom úspěchy.

Toužíte i vy po bezpečném, rychlém a elegantním autě? Nabídka Renault je vám k dispozici. Vyzdvihnout z ní můžeme zejména dva modely.

Captur sladěný podle vašich představ

Zapomeňme teď na všechny technické parametry, o něž se zpravidla zajímají muži. Pojďme se na Renault Captur podívat z čistě ženského hlediska. Co ženy zajímá nejvíce? Přece vzhled!

Crossover Captur vypadá skutečně elegantně. Povedené jsou prohnuté linie i charakteristické světlomety ve tvaru písmene C určené pro denní svícení. Uvnitř najdete černá sedadla působící jako z luxusní limuzíny. A vůbec nejlepší jsou ty kombinace barev. Captur má barevně odlišenou střechu. Co byste tedy řekly oranžovému modelu s uhlově černou střechou? Nebo raději zvolíte auto bílé jako slonová kost? Moc povedený je i model Cappucino spojující hnědou a šedou. Vzhledově Captur 100% vybočuje z davu.

Nadupaný sporťák Megane

Žijete neustále v pohybu, zbožňujete sportovní aktivity a rychlá auta? Pak by vás mohl zaujmout spíše povedený kousek Renault Megane. Není to sice SUV, ale o bezpečí nepřijdete, protože i Megane je vybavené spoustou pokročilých technologií zajišťujících větší bezpečí. Designově je také velmi povedený, mísí totiž eleganci se sportovním stylem. Má výrazně tvarované zadní blatníky a velmi zajímavě řešené LED denní osvětlení. Barvy jsou opět jen na vás. Pro ženy vypadají skvěle červená, béžová či čistě bílá. A to panoramatické střešní okno – radost pohledět! Noční cesty už vám nebudou nahánět strach, s takovým výhledem si je budete naopak užívat.

Automobilka Renault ušla velký kus cesty, a to nejen z hlediska designu, ale také integrovaných technologií. Víte, že vozy Renault dokážou rozpoznávat značky, mají parkovacího asistenta či aktivní nouzové řízení?

Musíte si přečíst