Chcete si nakoupit za výhodné ceny a chcete mít kousky, které tady nikdo nemá? Pak si vyrazte na nákupy do Londýna. Nakupte si kousky, které jinde neseženete.

Zajeďte si do metropole anglické módy. Chcete přivítat jaro v novém, značkovém outfitu? Vyrazte si s kamarádkou, nebo tolerantním partnerem za nákupy do Londýna.

Jak a čím vyrazit?

Spousta cestovních kanceláří nabízí dopravu do Londýna a některé pak také i ubytování. Vyberte si značkovou módu a přijeďte v novém od hlavy po paty. V Londýně nakoupíte za třetinové ceny. Nejen oblečení je tím, co se tu vyplatí, ale za skvělé ceny si pořídíte kvalitní parfémy světových značek, pak také hračky a sportovní vybavení.

Krásný Londý plný obchodů s levným zbožím

Nejlepší nákupy uskutečníte na Oxford Street, což je ulice plná obchodů, která je dlouhá téměř 2,5 km a jsou zde kromě obchodů a butiků také restaurace. Pokud budete cestovat autobusovou dopravou, tak nebudete limitováni počtem kilogramů tak, jako v letadle. Proto se cesta autobusem vyplatí. Přijeďte si pro světoznámé značky, které jinde tak výhodně nenakoupíte. Londýn je v tomto směru skutečně výjimečný a není až tak daleko, jako je například Amerika. Za cestu tam a zpět dáte neuvěřitelných cca 1 500 Kč, takže se nemusíte bát toho, že by se vám nákup nevyplatil. Nakupte si pro sebe a pro své blízké to nejlepší za skvělou cenu.

I letecky to s trochou trpělivosti jde

Pokud budete chtít letět letadlem, tak si vyberte charterový let, za který také nedáte mnoho. Se společností Wizz Air se vejdete dokonce v některých dnech do 1 000 Kč. Vyrazte si na bezkonkurenční nákupy a pořiďte si nové kousky do vašeho šatníku. Dobře se tu nakupuje také obuv a pokud vás nelákají pouze nákupy, tak si můžete projít Londýn i jako turista. Míst, které stojí za to vidět, je skutečně mnoho. Nechte se zlákat výhodnými nákupy a krásným výletem.