Tak, jako se podle módy mění oblečení, nábytek, a spoustu jiných věcí, mění se i účesy. Jednou dobou byly velice oblíbené různé copy, jindy se zase nosily vlasy přirozeně rozpuštěné. A nyní záleží na tom, jak se vyspíte.

Ranní větřík je žádoucí

Mnoho žen si ráno zanadává, když začne venku foukat vítr. Jsou rozmrzelé, že účes, s kterým se dlouho dělaly, najednou zpustoší nepěkné počasí. Avšak teď je vítr naopak žádoucí, protože v módě jsou rozcuchané vlasy. Je jedno, zda ráno vstanete a půjdete rovnou do práce s účesem, který se tvaroval celou noc, anebo zda si necháte účes zpravit větrem, všechno je možné a pěkné. Dokonce jsou ženy, které si i u svých kadeřníků nechávají vytvářet účes, který by měl co nejvěrněji zachytit rozcuchané vlasy, takže nemusíte dlouho přemýšlet, co si vlasy a klidně můžete vyrazit s tím, co máte na hlavě po probuzení.

Kratší vlasy na zimu?

Mnoho žen nerady v zimě nosí čepice, a tak si nechávají narůst delší vlasy, které by izolovaly teplo. 4asto jsou to tak dlouhé vlasy, které zakryjí i krk. Ovšem tento rok se vůbec nebojte nechat si vlasy trochu přistřihnout, ideálně na účes tak zvaný bob, který je moderní a trendy. Zejména pokud si s účesem opravdu kadeřník pohraje, vlasy vám trochu sestříhá, tak vy si poté můžete vytvářet kouzelné variace. Jednou si můžete vlasy vyžehlit, po druhé si pomocí žehličky či kulmy můžete vytvořit krásné vlny a budete mít trendy účes, který vám bude každý závidět.

Účes vhodný pod čepicí

Pokud chcete, aby vám bylo i v zimě teplo a nebojíte se čepice, tak jí rozhodně noste, protože i čepice může být krásným módním doplňkem. A když zvolíte správný účes, budete sexy. Ideálním účesem pod čepici jsou pletené copánky na stranu. Jedná se o velice rychlý a jednoduchý účes, který si zvládne udělat každé žena sama doma, a přesto je to účes, který vám bude opravdu slušet a bude splňovat módní trendy.

Dalším účesem, který si klidně můžete dovolit dát pod čepici, jsou uhlazené vlasy. Jedná se o poměrně oblíbený účesem, zejména u slavných a známých celebrit, ale stejně tak si jej můžete dovolit i vy. Jediné, co k tomuto účesu budete potřebovat, jsou speciální prostředky, které budou vlasy po celý den držet ve stejném tvaru a trocha trpělivosti. Ale pokud si i vy tento účes oblíbíte, tak se vám časem osvojí a nebude mít problém vytvořit jej během chviličky.

Klasickým culík nic nezkazíte

Pokud nevíte, co s vlasy, a nemáte dostatek času na vytváření různých zajímavých účesů, tak nic nepokazíte, když si vytvoříte klasický culík, stále je to účes, který nevychází z módy a hodí se do každé doby i příležitosti. Avšak pokud si chcete dát čepici, myslete na to, do jaké výšky culík dáte, neboť když bude příliš vysoko, budete mít v čepici podivnou bouli, což nevypadá zrovna krásně.

 

Je spoustu účesu, které si můžete vytvořit, abyste byli moderní či trendy, a pokud si nebudete vědět, tak si klidně udělejte běžný culík.