rolety do oken diamond design skvěle ladí s prvky interiéru

Rolety do oken vylepšují komfort vašeho bydlení díky úpravě úrovně světla v interiéru a zabráněním nevítaným a zvídavým pohledům do vašeho běžného života.

Snad nikdo z vás nechce žít jako ve výloze a vystavovat na odiv kolemjdoucím. Okenní rolety ale nejsou jenom od toho, aby chránily vaše soukromí. Podívejte se, k čemu všemu slouží rolety do okna a zamyslete se nad všemi důvody, proč si je pořídit.

Tři hlavní funkce látkových rolet do okna

1. Ochrana proti pohledům z ulice

Snad každý z nás si cení soukromí, které mu jeho domov poskytuje a nerad se o ně dělí s kolemjdoucími. Pokud máte okna v místech, kam je dobře vidět, je pořízení látkových rolet do okna skvělou volbou jak uchránit tajemství svého života.

2. Sluneční clona

Je krásné, že v létě svítí sluníčko a je příjemné teplo. Ovšem někdy je slunce a tepla příliš. Potom je dobré mít doma alespoň stín, kterého dosáhnete s praktickými okenními roletami. Rolety do oken v podání diamond design zajistí praktické stínění a některé typy nabízí dokonce téměř úplné zatemnění místnosti.

3. Skvělý designový doplněk

rolety do oken diamond design pro elegantní stítění interiéru
fotografie převzata z www.diamonddesign.cz

Barevně sladěné rolety dotvoří celkový obraz vašeho interiéru a dodají mu na zajímavosti. Vhodná barevná kombinace nebo volba vlastního oblíbeného vzoru vytvoří z obyčejné a nudné místnosti útulné místo, které jako kdyby vypadlo ze stránek katalogu o bydlení.

Tři důvody, proč si pořídit rolety do oken

1. Široký výběr

Vyberte si z velkého množství vzorů a barev, které se nejvíce hodí do vašeho interiéru. Pro jedinečné designové stínění do oken navštivte diamond design a v případě potřeby se neváhejte zeptat profesionálu v oblasti bytového designu na doporučení vhodných rolet do vašeho bytu.

2. Praktické elektrické ovládání

Látkové rolety do oken se ovládají velmi jednoduše pomocí elektrického ovládání. Už dávno nemusíte pracně stahovat rolety ručně. Dalším moderním způsobem ovládání je napojení na inteligentní systémy INELS, které vám umožní stahování/vytahování rolet ovládat pomocí vašeho smartphonu či tabletu.

3. Pro klidný a nerušený spánek

rolety do oken diamond design, spodní lišty - pohledové
fotografie převzata z www.diamonddesign.cz

Pro opravdu kvalitní spánek odborníci doporučují spát v zatemněné místnosti. Téměř naprosté tmy dosáhnete s nočními, takzvaně blackoutovými roletami a váš spánek bude lepší než kdy dřív. Roleta může být volně visící či vedena v bočních vodících lištách, což zaručí 100% tmu.

Zaujaly vás možnosti řešení rolet do oken a chtěli byste je vidět  stejně jako já na vlastní oči? Navštivte kamenný showroom značky DIAMOND DESIGN v Praze, Brně, Zlíně, Ostravě, Hradci Králové či Velkém Meziříčí a nechte se zlákat nabídkou rolet a mnoho dalšího.