Domů Domácnost Kožená sedačka – královna mezi sedacími soupravami

Kožená sedačka – královna mezi sedacími soupravami

Královnou mezi sedacími soupravami je sedačka kožená. Dnes není problém vybrat si ji v provedení, typu kůže i barvě, které budou dokonale ladit se zařízením pokoje. Je ideální pro ty, kteří ocení kvalitu, dlouhou životnost, komfort a luxusní vzhled. Nedokážete-li se spokojit jen tak s nějakou sedačkou, bude možná kožená pro vás to pravé. Musí ale samozřejmě zapadat do vašeho stylu bydlení.

Moderní i tradiční sedací soupravy z kůže

Kožené sedací soupravy se vyrábí v moderních i tradičních variantách, najdeme mezi nimi i kousky rustikální. Některé vypadají, jako by pocházely z nějakého honosného zámku. Taková sedačka určitě nezapadne jen tak někam, musíme k ní mít kompletně uzpůsobený pokoj včetně nábytku, koberce, lustru a dalšího zařízení. Někteří lidé si ale v takto pojatém bydlení libují a dokážou je vyšperkovat k dokonalosti. Cítit se u nich budete, jako kdybyste se vrátili v čase.

Klidně i rohové provedení

Samozřejmě, luxusní sedací soupravy nejsou nijak levnou záležitostí. Vyplatí se ale do takového kousku zainvestovat, pokud neplánujete každých pár let nábytek měnit a kůže vás oslovila. Ideální bude kombinace s masivním dřevem. Taková sedačka už něco váží, s tím počítejte. Pro kožené čalounění se ale nemusí rozhodnout jen milovníci dob dávno minulých, sehnat se dá v moderním provedení, klidně jako souprava rohová, rozkládací nebo s úložným prostorem. A na výběr je z pestré škály pěkných barev. Údržby se bát nemusíte, je snadná. A pokud se objeví nějaký defekt, lze ho opravit.

Sedačka vyrobená na míru

Nemůžete si žádnou sedačku vybrat? Některé se vám líbí, ale vždy nějaký parametr neodpovídá vašim představám? A co sedací soupravy na míru? I to je varianta, a stále využívanější. Podle vašeho životního stylu, bydlení, představ o vzhledu i prostorových možností vám profesionálové s lety zkušeností sestaví sedací soupravu, která se k vám bude přesně hodit. Dáte-li přednost české firmě s tradicí, dobře děláte. Čalouněný nábytek Duchoň je takovou firmou, najdete jej na internetové adrese https://www.calounictvi-duchon.cz se sídlem v Jihlavě. Zalíbí-li se vám někde starožitná sedačka, vyžadující renovaci, neváhejte se na ně obrátit také. Vdechnete jí nový život a udělá ještě mnoho radosti.

Musíte si přečíst