Domů Móda Oblečení Jakých módních prohřešků se dopouštíme

Jakých módních prohřešků se dopouštíme
Určitě každá z nás touží po tom, vypadat co nejlépe a ráda by měla nastudované módní styly. Někdo ale dělá obrovské přešlapy a přitom je tak snadné se jim vyhnout. Stačí vědět, o které přešlapy jde.

Mezi ty největší patří ponožky v sandálech, lodičkách, ale i balerínách. Tím tedy určitě neoslníte, naopak na sebe upoutáte pozornost každého, kdo se na vás podívá a pomyslí si, co že jste to tímto vlastně chtěla říct. Do takovýchto bot choďte jedině na boso, nebo si vezměte silonky. V žádném případě nenoste ponožky. To však není jediný náš módní přešlap.

Oblečení musí být úměrné naší postavě. Rozhodně musí být takové, aby sedělo vaší postavě. Neberte si krátké tričko, pokud máte větší bříško, nebo elastické kalhoty, pokud jste kypřejších tvarů. Důležité je vědět, co si můžete dovolit a být trošku soudná.

Co dále pak není vůbec vhodné nosit, jsou tanga, která budou koukat z kalhot. Může se to stát pouze tehdy, když si sednete, nebo se ohnete, ale to si hlavně hlídejte, protože to není vůbec pěkné a můžete si tím způsobit nemalé fau-pau. To však není vše, čím byste se mohla znemožnit.

Dávejte si velký pozor na to, jestli jsou vaše boty čisté. Vyjdete-li si ve špinavých botách a přitom budete mít dokonale sladěný outfit a dokonalé líčení, nejspíše vás to nezachrání.

Čisté boty jsou základem. Pod oblečení volte vždy vhodnou barvu prádla a to tak, že si pod bílé tričko nebudete brát černou, nebo červenou a pod bílou průsvitnou sukni už vůbec ne. Důležité je také to, aby vám obrys kalhotek nebyl vidět. Pokud si berete elastické oblečení, tak volte vždy jedině tanga. V opačném případě, to vůbec nebude vypadat pěkně a na své hýždě upoutáte pozornost, kterou asi zrovna dvakrát nebudete chtít.

Při výběru kalhot dávejte pozor na to,  jak vám sedí. Rozhodně by vám neměly padat, nebo být pak naopak zaříznuté do břicha. V kalhotách se i posaďte, abyste zjistila, že nemáte půl zadku venku. Ani to nevypadá vůbec pěkně.
Musíte si přečíst