Domů Domácnost Architektura Rezidence Hadovitá: nové moderní bydlení na Praze 4

Rezidence Hadovitá: nové moderní bydlení na Praze 4
Moderní žena a bydlení v Praze jsou výborná kombinace. Získáte lépe placené zaměstnání, zajistíte také vašim dětem, aby si mohly vybrat lepší školy, a budete si užívat bohatý kulturní život. Abyste byla spokojená, je důležité pečlivě vybrat to nejlepší místo pro život. Absolutně dokonalou volbou je byt v domě, který se „klikatí“ a stojí v jedné z nejprestižnějších lokalit v Praze.

Promyšlené řešení se stane ozdobou svažitého terénu

Neobvyklost vždy má velkou přidanou hodnotu, takže pokud toužíte po spokojenosti a bydlení v bytě, který vám bude ve všem vyhovovat, Rezidence Hadovitá se vám bude velmi zamlouvat. Jedná se o projekt z dílny Arx Studia. Architekti dokonale zvládli nelehký úkol – a sice postavit moderní bytové domy ve svažitém terénu. Dílo se podařilo, Michelskou stráň na Praze 4 brzy ozdobí 3 bytové domy, které se terénem klikatí jako had, právě proto příznačný název Hadovitá. Přímo na svahu tak vyroste nové moderní místo pro život s byty Praha 4, které si zamilují singles, mladé páry i rodiny s dětmi.

hledejsmudlo.cz_rezidencehadovita_cz_01

Minimalisticky řešené byty jako výhoda

Architekti navrhli byty tak, aby nabídly dostatek prostoru a velký přísun denního světla. Budou připraveny k okamžitému nastěhování a díky tomu, že budou mít minimalistické řešení, si je bude moct každý rezident lehce upravit k obrazu svému. V základním vybavení budou mít podlahu s dubovým dekorem, bílé stěny i dveře a koupelnu vyvedenou v jemných tónech. Výhodou je také samotná lokalita, která je klidná a současně nabízí plnou občanskou vybavenost. Navíc je to i kousek do přírody. Více podrobností najdete na www.rezidencehadovita.cz.

hledejsmudlo.cz_rezidencehadovita_cz_02

O byty v rezidenci je velký zájem

Prodej bytů na Praze 4 o dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk v prvním z bytových domů byl již zahájen a zájem je velký. Pokud i vy zatoužíte bydlet v Rezidenci Hadovitá, nerozmýšlejte se moc dlouho. Co nejdříve si zjistěte možnosti hypotéky, základní představu pomůže udělat i hypo kalkulačka, a poté kontaktujte prodejní centrum Metrostav Development a.s.
Musíte si přečíst