Domů Krása a kosmetika Profesionální ústní hygiena a bělení zubů

Profesionální ústní hygiena a bělení zubů
Pigmentové skvrny na zubech nevypadají vůbec dobře, nicméně jejich tvoření se lze ubránit jen velmi složitě. Na trhu je dnes k dispozici celá řada přípravků, které se chlubí vysokou účinností, nicméně po jejich koupi většinou lidé zjistí, že se jedná o preparáty fungující na principu peroxidu. Ty zubům nijak neprospějí, a naopak dojde k poškození jejich povrchu. Pokud již nechcete riskovat problémy při bělení zubů a ústní hygieně všeobecně, pak volte kvalitu v podání profesionálního systému bělení zubů BeconfiDent. Ten nabízí skvělé služby.

Co je BeconfiDent

BeconfiDent je gel na bělení zubů, který není postavený na bázi peroxidu. Jedná se o rychlé a maximálně bezpečné bělení zubů přímo v doma. Pokud nechcete navštěvovat kvůli bělení zubů specialistu, pak si můžete volit právě tuto sadu s unikátní bělícím účinkem. Sada na bělení zubů BeconfiDent obsahuje Aloe Vera, výtažek z granátového jablka a heřmánku. Mimo jiné je její součástí také fluorid, jenž upevní zubní sklovinu. Unikátní bělící přípravek umožní pohodlné bělení zubu doma rychle a pohodlně.

Zkušenosti hovoří jasně

Profesionální systém na bělení zubů BeconfiDent není ve světě ničím novým. O tomto faktu může hovořit již více než 60 000 spokojených zákazníků, kteří toto šetrné bělení zubů využívají. Základem celého systému je bělící gel na zuby, který byl stejně jako další komponenty BeconfiDent, vyvinut ve Švédsku. V současné době je Beconfident vyráběn ve Spojených státech amerických.

Další možnosti profesionální domácí péče o chrup

Pokud vás trápí jiné potíže s vašimi zuby, pak můžete volit i další profesionální spolehlivé výrobky BeconfiDent. Hodně nepříjemný je například bruxismus. Jedná se o skřípání zubů ve spánku, jež ruší nejen při samotném odpočinku, ale mnohdy i přes den. Pokud mu chcete efektivně čelit, pak můžete volit zubní dlahu SleepRight, která skřípání zubů korektně a efektivně zamezí.
Musíte si přečíst