Domů Volný čas Plyšový pes - může nahradit toho živého?

Plyšový pes – může nahradit toho živého?
Mnoho malých dětí si přeje mít svého domácího mazlíčka. Avšak děti si nedokážou uvědomit jednu věc, a to že s mazlíčkem si nelze jen hrát, že se o něj musí také starat – chození ven na procházky, výměna čisté vody, krmení, umývaní, uklízení výkalů a mnoho dalšího. Proto je ve většině případů lepší koupit dětem plyšového psa, který by mazlíčka nahrazoval.

Může plyšový pes nahradit klasického psa?

V případě, že jde o hračku pro vaše malé ratolesti, tak je to naprosto nejlepší varianta. Navíc dnes je technika na takové úrovni, že lze zakoupit takového psa, který se umí pohybovat, umí reagovat na píšťalku, umí štěkat a podobně. Takže pro vaše dítě to bude ten nejvhodnější mazlíček, udělá mu radost, ale zároveň se nemusí starat o běžné starosti.

Podle čeho mám plyšového psa vybrat?

Každý má jiné priority. Pro někoho je hlavní cena, takže vybírají ty levnější varianty. Jiní zase dávají přednost tomu, aby byl pes co nejvěrohodnější. Existují i takoví plyšoví psy, kdy si vyberete plemeno, které má vaše dítko rádo a dostanete plyšovou kopii. Dokonce ve stejné velikosti. Avšak takovíto psy bývají většinou jen opravdovými němými plyšovými hračkami, takže psa nedokážou napodobit. Ale samozřejmě, že dalším aspektem podle toho, jak vybrat je to, kolik toho daná hračka umí. Někdo vyžaduje, aby pes štěkal, chodil, reagoval na hlas či píšťalku a podobně, tak bude vybírat z jiného koutku. Pokud chcete skloubit to, aby byl pes multifunkční a zároveň věruhodný, tak to bude poněkud dražší záležitost.

Kde mohu plyšového pejska pro mé dítko zakoupit?

Samozřejmě, že plyšové pejsky nabízí snad každé hračkářství. Ale pokud jde o nějaký malý kamenný obchůdek, tak je možné, že zde nebude takový výběr, abyste mohli koupit přesně takového mazlíčka, jakého si vaše ratolest vysnila. Proto je někdy lepší navštívit velká města, kde jsou i velké obchody, které mají širší nabídku. Anebo pokud si to chcete udělat jednodušší a pohodlnější, tak můžete pejska objednat na internetových hračkářstvích. A zda chcete, aby byl plyšový pejsek překvapení na Vánoce, tak je pošlete na adresu svých rodičů či nějakých přátel, aby je vaše děti neviděly.

Co když moje dítko nechce pejska?

Pejsci patří mezi nejoblíbenější a nejběžnější mazlíčky, proto si je děti často vybírají. Ale samozřejmě, že není každé dítě stejně a tak se najdou i takové, které by raději chtěly jiné zvířátko, což není problém. Plyšových zvířátek je opravdu mnoho, ale ne všechny mají takové funkce jako štěkající pejsci. Hned po pejscích si děti oblibují kočky, ale jde zakoupit i jiná zvířata, jako jsou medvídci, klokani, ovečky, opice, morčata, ale také chameleon a spousty dalších.

Udělejte svým dětem radost. Nevymýšlejte dárky na Vánoce, kupte jim originálního mazlíčka, s kterým se pobaví a nemusí se o něj starat.
Musíte si přečíst