Domů Móda Péče o pleť Jak na popraskané žilky v obličeji? Zkuste krém na metličkové žilky.

Jak na popraskané žilky v obličeji? Zkuste krém na metličkové žilky.

To, jak vypadá náš obličej, je pro nás důležité v každém věku. Když má někdo problém s akné, řeší situaci s dermatologem, jizvičky po akné či nehodách si necháváme odstranit laserem, pigmentové skvrny necháváme vybělit… Mnoho z nás se potýká i s další nepříjemnou „ozdobou“ obličeje, kterou jsou popraskané žilky v obličeji. Ty postihují jak ženy, tak muže, trpí jimi až 80% populace.

Chcete-li s nimi bojovat, je důležité sáhnout po kosmetice, která funguje a jejíž úspěšnost dokazují klinické studie. Jen tak nebudeme peníze utrácet zbytečně a dočkáme se pomoci.

Pomozte si od žilek v podobě metliček krémem

Na našem trhu je k dostání velmi kvalitní krém s názvem Remescar metličkové žilky. Klinické studie prokázaly zlepšení stavu o 51% při používání 3 měsíců. Krém však působí ihned po nanesení a to viditelně. Funguje totiž ve dvou fázích:

  • Okamžitě po aplikaci na postižené místo slouží jako ochranná bariéra. Modifikování odrazu světla od pleti je patrné zmírnění viditelnosti červených žilek.
  • Při dlouhodobém používání (alespoň 2 – 3 měsíce) krém zajistí hloubkovou terapii žilních struktur. Tzn., že pozitivně ovlivňuje propustnost buněčných stěn i viskozitu krve. Dále je redukována akumulace krevních destiček. Krém působí i jako prevence mikrožilního poškození, stimuluje mikrocirkulaci a snižuje žilní zabarvení.

Koho metličkové žilky nejčastěji potkávají

To, zda u vás červené žilky vznikají, závisí na více faktorech. Rozhodující může být dědičnost, hormonální kolísání, těhotenství, nadváha, nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání nebo přemíra stání, ale také vysoký krevní tlak nebo nadměrné vystavování se slunečním paprskům. Za své přidá i alkohol.

Chcete-li se červených žilek zbavit, dodržujte správnou životosprávu, sportujte, alkohol pijte s mírou, pečujte o své zdraví a používejte kvalitní kosmetiku. Remescar metličkové žilky bude sloužit jako velmi dobrá prevence a pomůže vám zmírnit již existující metličky.

Kde nakupovat?

Zmiňovaný krém je dostupný v lékárnách, drogeriích i online. Najdete jej např. v DM drogerii, lékárně Benu, Dr. Max lékárně a na dalších místech.

Kompletní informace o prodejcích i bližší informace ke krému získáte na stránkách Metlickovezilky.com. Navštivte je, objednejte si krém a přesvědčte se o tom, že funguje.

Musíte si přečíst