Domů Domácnost Plážové deky

Plážové deky

Léto je v plném proudu a vedra nás čekají ve dne i v noci. Ideální počasí ke koupání a celodennímu relaxování u vody. Z těchto důvodů se zcela hodí si přečíst dnešní článek, ve kterém vám představíme hit letošního léta, originální plážové deky s potiskem. Samozřejmě se nejedná o klasické „nudné“ obdélníkové deky, které sice dobře poslouží, ale nijak neoslní, nenadchnou, neupoutají.

Originální plážové deky

Jak bylo řečeno v úvodu článku hitem léta 2017 jsou originální plážové deky s kvalitními potisky a mnoha tvary. Asi vás nepřekvapí, že nejprodávanější a zároveň nejoblíbenější plážové deky jsou s motivy jídla.

Například plážové deky s motivem:

  • Pizzy
  • Donutu
  • Hamburgeru
  • Sušenky
  • Cupcake
  • Melounu
  • A další

 

Můžete si být jistí, že s těmito plážovými dekami rozhodně zaujmete své okolí kamkoliv přijdete. Lidé okolo vás je vám budou závidět a v hlavě se ptát sami sebe, kde jste si je asi pořídili, aby si je mohli koupit také.

Plážové deky jsou vyrobeny z tenkého kvalitního materiálu. Hodí se nejen k vodě na dovolenou na pláž, ale i na koupaliště, k rybníku nebo doma na trávu. Oproti běžným dekám jsou podstatně lehčí a jen tak se nepronesou. Výhoda materiálu použitého na tyto deky je, že jsou velmi rychle suché oproti „tlustým“ bavlněným dekám, které je potřeba sušit několik hodin po koupání. Pokud je pak ponese cestou domu delší dobu, věřte, že se nasáklé deky dosti pronesou. Deky se hodí i na písčitý povrch a snadno se vyklepávají, nemusíte se obávat, že byste si do hotelového pokoje či domu přinesli tunu písku. Nebudete věřit vlastním očím, jak je potisk těchto plážových dek realistický.

28419-nahled

Kde pořídit plážové deky

Popisované plážové deky naleznete v sortimentu internetového obchodu Topleginy.cz v kategorii Doplňky. Kromě plážových dek můžete vybírat i z široké nabídky originálních legín. Nabízené dámské legíny mají mnoho barev a potisků, které jinde nenajdete.

Musíte si přečíst